VIDEO: Të riut i “ikën truri”, rrëzon nga motori oficerin e policisë

Ky është momenti tronditës kur një kalimtar papritmas shtyn dhe rrëzon nga motori një oficer policie i cili ishte në ecje e sipër.

Në pamjet filmike që besohet të jenë filmuar në Essex, shikohen dy oficer policie teksa ecnin me motor dhe papritmas një i ri shtyn policin nga motoçikleta e tij duke e rrëzuar në rrugë.

Pas sulmit, oficeri u ngrit në këmbë dhe u vu në ndjekje të personit që e rrëzoi nga motori.

Videoja e përplasjes së qëllimshme është përhapur me shpjetësi në rrjet. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Të riut i “ikën truri”, rrëzon nga motori oficerin e policisë”

  1. dreni says:

    Hajt se ia hedhin celesat ne det, dhe anglia e ka kete te mire se e ka detin nga te gjitha anet. Trapi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *