FOTOT: Armina “kyç” Zenin në shtëpi dhe harbohet në fundjavë

Armina ka kaluar disa momente relaksuese fill pas punës së saj të stërlodhshme që bën fotografi dhe i publikon në rrjetet sociale për të fituar para për të mbajtur veten dhe familjen.

Nusja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, po kalon një fundjavë duke u dëfryer nëpër lokalet e natës për të harruar disi punën e saj të vështirë me të cilat thotë se garanton mjaft të ardhura.

Siç e dimë, ajo tashmë falë profesionit mund t’i sigurojë vetes dhe patnerit një jetë luksoze.

Siç thotë, çdo fotografi që hedh në Instagram për të treguar pushimet, merr më shumë para se ç’mund të fitojë një ish-president, ish-kryeministër apo deputet.

Më poshtë po përcjellim disa prej pozave të saj gjatë mbrëmjes ku Zeni mungonte.(TemA)

13 komente në “FOTOT: Armina “kyç” Zenin në shtëpi dhe harbohet në fundjavë”

 1. Turio says:

  Çna hapni barkun , me këtë ruspie ?!👎🤮

 2. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Ksaj i thom un’ nuse
  po nuse për shpi
  shet një palë brekë
  dhe bën prokopi.
  *
  Mbasi i shet brekët
  i fut një të lyer
  kyç në shpi kulishin
  shkon për t’u dëfryer.
  *
  Pasi bën ca hedhje
  shurre me kallam
  fotot i poston
  live në instagram.
  *
  Ndjekësit-miliona
  komentojnë me vrap
  dhe Arnina mbledh.
  pare pa hesap.
  *
  Lum si ta për nuse
  do u hapë derën
  e do mbajë me bukë
  dhe vjerrin e vjerrën.
  *
  Duke shitur brekë
  edhe si blogere
  do ja shtojë ymrin
  asaj goxha dere.
  *
  Sala, Lili, Zeni
  bëjn sikur punojnë
  pika që s’u bie
  nga Armina rrojnë.

  1. Shqiponja says:

   O Gopisti i NSHRAK-ut , ke shkrire tere talentin tend hahahahahahahahah kam qesh me shpirt ……….

  2. Armandi says:

   Me bukur, nuk thuhet t’e lumte pena !

 3. Taras Bulba says:

  Pse duhet me dhene lajm per nje buce

 4. Lushnja says:

  ARMINA I SHKON NE GJI ZENIT Q’DO NATE KURSE MERO BAZE SHKON NE SHPI TE TAULET BOLE-BALLA PER ME JA FUT KARIN NE BYTH & NE GOJE – shiko qfar difference

 5. Niko says:

  ORE, BOLL ME KËTË FAMILJE.
  S’U NGOPËT ME FËLLIQËSITË E TYRE?
  MERO, S’KE ME ÇTË MBUSHËSH GAZETËN ,
  QË NA NAKATOS ZORRËT ME TA?👎🦖🦎🐍

 6. besniku says:

  Mua me pelqen fotoja Nr. 3. E ka hapur gojen sikur kerkon te fuse dicka ne goje!

  E more Zen, karabush ti, karafile dhe tyryfyle kjo!

  Nuk thone kot njerezit: “Fat kurve!”, dhe kesaj i ka rene fati!

  Ta gezoni se nuk dihet se cfare mund te ndodhe me vone!

 7. USA says:

  ARMINA KUSURET DO I KET ME MBRAPA POR SI TRALALA QE ESHTE NUK I MENDON DO MUNDOHET TË GJEJ RRUGE PER SHPETIMI POR DO JET VON NDERSA PER QEFET QE BEN AJO I KA NE GEN SE ESHTE SOJ KURVASH KA NGJAR NGA E JEMA

 8. Shqiptari nga Shqiperia says:

  Nuk defren neper klube ,por eshte figure neper klube , ku qites te ndyshem qellojne me spermen e tyre Arminen ……

 9. befana says:

  jeta eshte bilanc,te shohim mbylljen,

 10. Alidemsi 325 says:

  O Lushnja,paraqitu neser te LGTB -ja per tu regjistruar ne “shkollen e bythes”
  me qe e paske qejf.

 11. Koba says:

  FLM O Gopist E ke qare Komentin.Po Z.Baze gjithmone Perfekt.Po kur do te Ndijme ndonje Haber per keto Shkerdhata????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *