FOTOT: Erdhi vera për Demi Rose

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Demi Rose u sigurua që të gjithë sytë ishin në të, teksa ajo po freskohej në plazhin e Cape Verde.

E veshur me bikini me lule, 23 vjeçarja nxorri në pah format mahnitëse trupore.

Dhe bukuria e saj nuk kishte se si t’i shpëtonte syrit të paparacëve fotot e të cilëve po jua sjellim më poshtë. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *