FOTOT provokuese nga Kendall Jenner

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo shpesh herë përshëndet fansat e saj me foto tejet provokuese.

Dhe këtë gjë Kendall Jenner e bërë të shtunën

Kendall Jenner vendosi të mbajë të shtunën e saj të ngushtë pasi kaloi fundjavën e kaluar në Coachella.

Modelja 22-vjeçare tregoi format e saj në Instagram e veshur me bikini teksa po relaksohej e shtrirë në barë. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT provokuese nga Kendall Jenner”

  1. kurvari autobuzave says:

    Digjet per loqe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *