FOTOT si në përralla: Brenda “shtëpisë pemë”, e ndërtuar rreth një lisi 250 vjeçar

Kjo shtëpi është ndryshme nga të tjerat pasi është ndërtuar mbi një pemë.

Prona e pabesueshme me dy kate është ndërtuar rreth një lisi 250 vjeçar në fshatin Devon në Angli.

Ajo jepet me qira dhe për të qëndruan një natë në këtë shtëpi duhet të paguash 270 paund.

Aty mund të strehon në mënyrë të këndshme një familje prej katër vetash.

Më poshtë po ju sjellim disa foto që Daily Mail ka përzgjedhur nga kjo “shtëpizë” fantastike.(TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *