FOTOT: Kim Kardashian thyen rrjetin, pozon tërësisht nudo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kim Kardashian di se si të tërheqë vëmendjen e miliona ndjekësve në rrjetet sociale dhe jo vetëm.

Ylli televiziv është shfaqur në një set fotografik lidhur me linjën e saj kozmetike ndërsa nuk ka nguruar të tregojë format e saj trupore.

Para pak orësh ajo publikoi një foto të gjoksit bombastik të cilin e mbulonte me krahë, Kin nuk ngurroi më pas të pozonte tërësisht nudo. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT: Kim Kardashian thyen rrjetin, pozon tërësisht nudo”

  1. ta says:

    kurva?zagaret e meros keto gjuajne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *