LSI i përgjigjet “Mother Jones”: Sa herë ke folur me Endri Fugën?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

LSI ka reaguar menjëherë pas publikimit në reviztën amerikane “Mother Jones”

“Mother Jones-Father Soros.

Përse Mother Jones ka frike nga përgjigjet e LSI-së?

Mother Jones nuk ka pasqyruar përgjigjet e LSI-së.

LSI do hedhë Mother Jones në gjyq për shpifje.

Mother Jones tregoi që paguhet nga paratë e drogës së Edi Ramës.

Sa herë ka komunikuar Mother Jones me Endri Fugen?” – thuhet në reagimin e LSI-së.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

14 komente në “LSI i përgjigjet “Mother Jones”: Sa herë ke folur me Endri Fugën?”

 1. Ben says:

  ?????,ha ha ha,çfare shpjegimi jep lesh e lija.Exemplar.

 2. bobo says:

  Hidheni ne gjyq Mother Jones por mos kujtoni se gjykatese do jete Arjana Fullani. Do shihni se gjeja me interesante ne gjyqet ne sistemin amerikan eshte Discovery Process. Te gjitha transaksionet qe ka bere LSI me keta lobistet do investigohen e behen publike. Le te shohim se kush genjen Mother Jones apo Slut Kryemadhi.

 3. dajti says:

  Hajdutet e PD-se dhe LSI-se jane vellezer siameze!

 4. niki says:

  Kur fusin ne mes parate e droges, atehere po , kushdo behet i pa besueshem

 5. Fitim says:

  E ku pjerdh Mother Jones per nje palo parti si LSI. A ju jeni te mbaruar!!

 6. Like bytha says:

  Hahaaaaa ju iku mendja!!! Hahaaaa o bythqirat e lsi

 7. Ai says:

  Awards
  Mother Jones has been a finalist for 31 National Magazine Awards, winning seven times (including three times for General Excellence in 2001, 2008 and 2010).[22]

  The Park Center for Independent Media named Mother Jones the winner of the fifth annual Izzy Award in April 2013, for “special achievement in independent media,” for its 2012 reporting, including its analysis of gun violence in the United States, coverage of dark money funding of candidates, and release of a video of Mitt Romney stating that 47 percent of the people of the United States see themselves as victims and are dependent on the government.[23]

  In August 2013, Mother Jones’ co-editors Monika Bauerlein and Clara Jeffery won the PEN/Nora Magid Award for Magazine Editing.[24] Also in 2010, Mother Jones won the Online News Association Award for Online Topical Reporting,[25] and in 2011 won the Utne Reader Independent Press Award for General Excellence.[26]

  In 2017, Mother Jones won the Magazine of the Year award from the American Society of Magazine Editors.[27]

 8. Petriti says:

  Trimave te lsi me ne krye presidentin nuk ju ben terrt syri e , neaofte se Mother’
  Jon’s nuk terheq akuzat do I pergjigjet alla shqiptarce duke ju derguar ne beteje ushtrine ose monen me cizme dhe puna mbaron si me kaseten e te ndierit D Prifti Sa ju ka marre me dore shtypi amerikan per te investiguar ska burre nene ti trembe e ti ndaloje e ska per tju lene dirik se nuk ka Llalle a vellezer te llalles t ua mbuloje si ketu me Shqiperi o derdimene

 9. skrapalliu says:

  Gje teper e bukur, pagoi per foto me Trampin dhe arriti me ne fund te dale ne fotografi ne Amerike me Vasilin. Bravo Meta

 10. mona says:

  C’me kujton ushtarin e mire Shvjek ky Vasillaqiu, fytyra e shemtuar e Leshelise.

 11. kaloresi i urdherit te leshtelikes force e pare says:

  sa i rrezikshem ky endri fuga ,mor zoterinj.me sorosin po,me drogen po ,me vila po me flori te vjedhur me krrabe po.te gjithai ka.dhe te gjitha perdor kunder monalikes se leshtelikes dhe korrit te kukumjackave.a shihni sa kollaj ngrihen shtellungat e tymit per ti shkare pergjrgjesise?monaliket mendojne se kane te bejne me gazeten 55 te Bari Falliut.ceta e hajduteve u pickua nga grereza.

 12. Budallaqja e parlamentit says:

  Cfare justifikime bajate.shpjegoni thelbin e problemit dhe largohuni nga sporti juaj te sulmoni ramen se beheni te pabesueshem

 13. klementi says:

  Si ka mundesi qe lesh e lija pergjon kryeministrin dhe keshilltarin e tij, a thua te jete e vertete? Nqs po atehere personat qe e bejne kete duhet te pergjigjen para ligjit, duhen rjepur te gjalle se bashku me hajdutet e lesh e lise. Ndryshe shqiperia do te vazhdoje te mbetet nen thundren e hajduteve dhe krimineleve ashtu si keto 28 vjet te shkura.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *