National Geographic thirrje pushuesve: Shqipëria destinacion që duhet zbuluar në vitin 2018

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

National Geographic e ka renditur Shqipërinë si një ndër vendet që duhet të vizitohet në vitin 2018.

Shqipëria ze vend mes Hawaiit dhe Jordanisë ku cilësohen si destinacione që nuk duhet t’i shpëtojnë syrit të pushuesit.

Shqipëria ka qenë tema e parë në emisionin e Udhëtimeve më të mira të vitit 2018.

Më poshtë po përcjellim videon e plotë të emisionit.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *