VIDEO: Hyn për të grabitur supermarketin, “kaubojsi” i përgjigjet aventurës së një agresori në Meksikë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Aventura për të grabitur një supermarket në Monterrey të Meksikës, ka përfunduar pa sukses për agresorin.

Teksa i drejtoi armën punonjësve, për fat në ambientet e biznesit ndodhej edhe një “kaubojs”.

Grabitësi i drejtoi armën për ta larguar por një moment shpërqëndrimi i kushtoi atij “hekurat e qelisë”.

“Kaubojsi” bashkë me stafin e supermarketit, pasi izoluan agresorin e dorëzuan pranë organeve të drejtësisë. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO: Hyn për të grabitur supermarketin, “kaubojsi” i përgjigjet aventurës së një agresori në Meksikë”

  1. Shqiponja says:

    Une thashe se do qe kaubojsi yne( Eduart Ndocaj ) ky ne foto , por shpejt e kuptova qe ky yni eshte vetem per te ngrene dhe per te dhier , e jo te perleshet me kriminele si kaubojsat ne vendet e tyre fizike, ne USA e gjetke , thashe dhe une se kur u shnderua ne rambo Eduart Ndocaj ai tere jeten ka luftuar ne tepsine e mishit te qengjit , atje nuk ka zot ti dale perpara , te grin , atje po ua mban bytha hajde dhe krahasouni ……..pale sikur te zgjidhet dhe kryetar bashkie ?? do pelcase si balon nga shendeti ……….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *