Basha shfrytëzon viktimën në Kamëz për qëllime politike: Qeveria në shërbim të kriminelëve

Lideri i Partisë Demokratike ka vizituar familjen e 53 vjeçarit Agim Baci i cili ngeli i vdekur  në Kamëz pasi u përlesh me grabitësin në biznesin e tij.

Gjatë ngushëllimeve, Basha  ka akuzuar drejtpërdrejt qeverinë “Rama” si përgjegjëse.

Sipas tij, kabineti qeveritar është i lidhur me krimin dhe nevoitet një qeverisje tjetër për ta pastruar.

Boci gjeti vdekjen mbrëmjen e shkuar pasi u qëllua nga grabitësit.

Në përpjekje për t’i ndaluar, u plagos edhe bashkëshortja e tij.

Ndërkohë, policia ka vënë një shpërblim deri në 5 milionë lekë të reja për informacione të vlefshme. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Basha shfrytëzon viktimën në Kamëz për qëllime politike: Qeveria në shërbim të kriminelëve”

 1. klementi says:

  Ngushellime familjes per humbjen e bashkeshortit e babait. Mos more z.basha mos bej politike me vdekjen. Dhe mos harro se ne pergjithesi jane kriminelet e partise se bashes qe bejne krime te tilla, prandaj kujdes.

  1. Kujtimi says:

   Tru peshk
   Ben politik ne te vdekurit
   ADOLESHENT
   MASHTRUS

 2. Timi says:

  Basha ky idiot i berishes…nuk ben gje tjeter vec percon fjalet e kriminelit sali berisha. Ky vete nuk di cfare thote e as qe e vret mendjnn per kumbullat qe thote…tipik idiot…

 3. Kujtimi says:

  Tru peshk
  Ben politik ne te vdekurit
  ADOLESHENT
  MASHTRUS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *