Basha shfrytëzon viktimën në Kamëz për qëllime politike: Qeveria në shërbim të kriminelëve

Lideri i Partisë Demokratike ka vizituar familjen e 53 vjeçarit Agim Baci i cili ngeli i vdekur  në Kamëz pasi u përlesh me grabitësin në biznesin e tij.

Gjatë ngushëllimeve, Basha  ka akuzuar drejtpërdrejt qeverinë “Rama” si përgjegjëse.

Sipas tij, kabineti qeveritar është i lidhur me krimin dhe nevoitet një qeverisje tjetër për ta pastruar.

Boci gjeti vdekjen mbrëmjen e shkuar pasi u qëllua nga grabitësit.

Në përpjekje për t’i ndaluar, u plagos edhe bashkëshortja e tij.

Ndërkohë, policia ka vënë një shpërblim deri në 5 milionë lekë të reja për informacione të vlefshme. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...