FOTOT: Modelet italiane “përvëlojnë” Malin e Robit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Tri vajza shumë të bukura zgjodhën të pushonin te Mali i Robit duke kaluar momente mjaft relaksuese.

Modelet seksi, Ginevra Bertolani, Sara Pagliaroli dhe blogerja Ginevra Lambruschi ekzpozuan disa prej vendeve më të bukura duke shkrepur edhe poza mjaft interesante.

Fotografitë e tyre nga aventura në Shqipëri, po i përcjellim në galerinë tonë virtuale. Hishini një sy. (TemA)

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *