FOTOT/ Socialistët në Asamble: Nga xhaketa e Ramës, tek çanta e madhe e Xhaçkës

Partia Socialiste ka mbledhur Asamblenë e Përgjithshme ku po diskutohen një sërë çështjesh lidhur me raportimin mbi qeverisjen.

Ndërkohë, fotografët kanë përcjellë disa prej detajeve nga hyrja e socialistëve  në sallë.

Më poshtë në galerinë tonë virtuale do të mund të shihni çfarë s’u pa në kamera. (TemA)

3 komente në “FOTOT/ Socialistët në Asamble: Nga xhaketa e Ramës, tek çanta e madhe e Xhaçkës”

  1. Kosovari says:

    Ku e kane Saimir Tahirin, apo “Udheheqsin Socialist qe duam” ? ?

  2. Korca says:

    Ky niko peleshi esht ber si faraon ne korc kunati i vet ben ligjin kurse ky edhe dashnoren e ruan nat dit me roje ku u katandise o edi o rama

  3. Bregu says:

    Mbi supet e tyre te brishta hallet e popullit bien.Me syze 1000 euro ,canta 2000$ breke versace Dhe prite gomar te mbije bari qe ta kullosesh.Shqiperia qe do Edi Rama

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *