FSHF përcakton datat & oraret e finaleve të sezonit

Federata Shqiptare e Futbollit në prag të mbylljes së aktivitetit futbollistik për këtë edicion, ka përcaktuar datat, vendin dhe oraret e ndeshjeve finale, fazën Play-Off, Play-Out për të gjitha kategoritë përkatëse, nga finalja e Kupës së Shqipërisë e në vijim.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X