Djali i çiftit Meta mbush 18 vjeç, Kryemadhi: I bukri i dheut u bëre burrë, mos ndalo ec, vrapo, fluturo

Besar Meta, djali i Presidentit Ilir Meta dhe kryetares së LSI Monika Kryemadhi mbush sot 18-vjeç.

Dhe për këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar dhe urimi i mamasë së rij.

Me anë të një postimi në Facebook Kryemadhi i shkruan të birit  se u bëre burrë tashmë, por burrëria nuk matet as me forcë, as me para, por me dije dhe dashurinë që do iu falësh njerëzve

Më tej kryetarja e LSI-së ndan foto e kujtime ndër vite me të birin Besarin.

STATUSI I PLOTË

Besi

Urime Besar, sot fitove pavarësinë, do jesh i lumtur sepse tashmë je 18 vjec! 😁🎂🎂

Por si dita jote e parë ku sipas ligjit quhesh i rritur po të them se për mua edhe kur të jesh gjysh, nga qielli lart do të të ndjek me syrin dhe merakun e nënës.

Ti u bëre burrë tashmë, por burrëria nuk matet as me forcë, as me para, por me dije dhe dashurinë që do iu falësh njerëzve.

Prandaj “i bukri i dheut”, si të thotë nëna, lufto që bukuria jote shpirtërore të jetë dominante te ty.

Lufto për të bërë mirë në këtë botë sepse Zoti kurrë nuk do të harrojë. Qofsh i lumtur dhe mos ndalo ec, vrapo, fluturo sepse këto vite nuk kthehen pas.

Te dua Besar! 

Urime Besar, sot fitove pavarësinë, do jesh i lumtur sepse tashmë je 18 vjeç! 😁🎂🎂Por si dita jote e parë ku sipas ligjit quhesh i rritur po të them se për mua edhe kur të jesh gjysh, nga qielli lart do të të ndjek me syrin dhe merakun e nënës. Ti u bëre burrë tashmë, por burrëria nuk matet as me forcë, as me para, por me dije dhe dashurinë që do iu falësh njerëzve. Prandaj “i bukri i dheut”, si të thotë nëna, lufto që bukuria jote shpirtërore të jetë dominante te ty. Lufto për të bërë mirë në këtë botë sepse Zoti kurrë nuk do të harrojë. Qofsh i lumtur dhe mos ndalo ec , vrapo, fluturo sepse këto vite nuk kthehen pas. Të dua Besar! ❤️

Publiée par Monika Kryemadhi sur Dimanche 29 avril 2018

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “Djali i çiftit Meta mbush 18 vjeç, Kryemadhi: I bukri i dheut u bëre burrë, mos ndalo ec, vrapo, fluturo”

 1. Fatosi says:

  Djali te behet 100 vjet!. Por i dhente mend Zoti se ju e keni lindur hadut dhe mashtrues qe ne bark. Uroj ta ndiej mire peshen e fajit tuaj dhe te mos ndjehet kurre krenar qe ju ka prinder juve, plehrat e Shqiperise.

  1. Alb -Nakba dhe 2025 says:

   Gezuar, o Baftjar …!

   krenohu per baba floririn dhe mamane super kryemadheP ose K …..jeni familja model e shkerdha tacise shqyptare…

 2. Osa mire me qene i varfer por krenar says:

  Thone qe paraja nuk te bene te lumtur,por mendo nje moment sa ta lumtur jane ata qe nuk kane gje.Prandaj ec perpara vrapo e fluturo, mos shih parate se per ato ka menduar babi dhe mami,qellimi eshte te behesh sa me i dobishem per njerezit e thjeshte,tu ngjash prinderve qe ju perkushtuan me mund dhe sakrifica jo vetem per ata por edhe per kafshet duke u siguruar kushte optimale(banjo te veçante ne vilen e Gjirit te Lalezit)

 3. no says:

  O Tema, mos na servirni me te tilla pislleqe! E dime qe bota eshte e mbushur me te tille, po, pikerisht per kete, na e kurseni!!!

 4. Bem baba te te ngjaj says:

  Edhe 100 o speca te mbushur
  Babaj me te vjedhur arriti te behet president
  Edhe ju kete qellim keni se mamaja ashtu po te uron
  Prinderit tuaj Turpin dhe mutin njelloj i hane dhe nuk eshte cudi qe dardha bie nen dardhe Ok bobi

 5. sula says:

  Vrapo si mamaja jote,qe 16 vjec kafilluar cigaren dhe pinnte dopio raki qe me mengjes-kjo sipas intervistes se bere ne TV,qe kur e degjova me
  habiti pa mase.Ky eshte modeli i familjes!!!

 6. "BOHOTINA" says:

  Mire ia ben urimet djalit qe t’ u befte 100 vjeç, por urimet e tua jane ne perpjestim te zhdrejte me ate qe beni ju si prinder.

 7. DINGO says:

  Pasi te vjedhesh te vrasesh ,hiqu si humanist o BYTHAR.Pika Shqiptareve si u katandisen te kene Elite gjithe Fshataret e pa shkolle.BYTHARI duhet te ndihet shume keq per Videon e Babi Hajdutit,por perkundrazi i pelqejne Eurot e korrupsionit te hapet bythesh ne Tirane.
  Pjella e tyre do jete hajdut,mashtrues dhe i pabese si prinderit.Urime Bythar dhe ne Gop te sat eme.

 8. seat vlora says:

  Besari le te rroj 1000 vjet, se per aq vite i kane lene miliarda dy prinderit e tij kanibale, por te mos harroj nje gje: Cdo kafashte buke qe do pertyp, te mendoj qe ajo buke eshte siguruar lekë krimesh qe kane bere prinderit e tij, duke vjedhur buken dhe pasurite e shqiptareve, duke lene miejra femije, prinder e te moshaur ne varferi ekstreme e pa trajtim mjekesor prej varferise. Jeto or djale i dy M-ve (Meta-Monika), por jeto me djersen tende dhe hidhi ne hale miliardat e krimit qe te forjne prinderit e tu kriminel, te cilet sic e lexon ne prtale e media, urrehen e denigrohen nga gjithe shqiptaret.

 9. Kulufi says:

  Djali nuk ka pse te na interesoje me shume se ata dhjetra djem te tjere qe ju eshte vjedhur buka dhe e ardhmja pikerisht nga familja Adams_Meta. Sa per kte foton, Monika duket tamam si trans Brazilian.

 10. syri blu says:

  Besar mos degjo cthote Monika , ose ecen ose ri e ha miza , ose vrapon , ose ecen avash , ose fluturon , ose fle gjume ne kembe nje gje eshte me se e sigurt , hajdut do perfundosh , DNA e prinderve te tu eshte hajdutlliku , keshtu qe nuk mund te behesh dicka tjeter , nga barku i nje koraku , nuk del thelleze por korak …..

 11. Maloja says:

  MONA MOJ BUDALLAQE E PAEDUKATE MOS E FYEJ TE BUKUREN DUKE JA VESHUR SI KOSTUM SATBIRI QE ESHTE NJE GORILL SI TI DHE BABAI. VETEM E BUKURA NUK KA VEND NE FAMILJEN TUAJ AS AJO FIZIKE E AS SHPIRTERORE.

 12. CIFTI ME ANTIPATIK NE SHQIPERI. BAXHELLA DUKET SI GORILLE. UROJ QE FEMIJA TE MOS I NGJAJE ASNJERIT PREJ PRINDERVE QE JANE HAJDUTET ME TE MEDHENJ TE SHQIPERISE.

 13. Albani says:

  Djali te behet 100
  Sa per te tjerat,uroj qe te mos I ngjaj fare like floririt dhe mona cizmes,megjithese e veshtire sepse cfare lind nga macja minj do te gjuaje.

 14. Bledi says:

  Miliardat me kete lloj fytyre nuk kane lezet.Jane shume shume cift i shemtuar ,po te marresh parasysh moshen duken shume shume te vrare dhe te shemtuar.U plaken nga djallezite para kohe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *