Fishkëllimat ndaj Eduard Selamit, reagon Ndreu: Mos u “mërzit” Sali se janë pjellat e tua, PD ka marrë rrokopjerdhjen

Deputeti i PS Pjerin Ndreu, ka reguar pas deklaratës së Sali Berishës i cila tha se nuk duhet të kishte fishkëllima në sallë kur foli Selami pasi kushdo ka mendimin e tij.

Përmes një statusi në facebook Ndreu thotë se “Saliu që mbante sejmene te dera e tualetit dhe godiste kush kundërshtonte në forume të PD na qenka merzite se u fishkëlly Selami”.

Sipas Ndreut PD ka marrë rrokopjerdhjen pasi Basha s’është gjë tjetër veçse kopje e keqe e Berishës.

STATUSI I NDREUT

Saliu qe mbante sejmene te dera e tualetit dhe godiste kush kundershtonte ne forume te PD na qenka merzite se u fishkelly Selami !

 Prandaj ka marre rrokopjerdhjen partia jote se Luli eshte kopje e keqe e jotja ! Mundohet i ziu, por as ne negativitet nuk te arrin dot.

Mos u “merzit” Sali se jane pjellat e tua te shemtuara dhe skane si dalin ndryshe! (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Fishkëllimat ndaj Eduard Selamit, reagon Ndreu: Mos u “mërzit” Sali se janë pjellat e tua, PD ka marrë rrokopjerdhjen”

 1. tironci says:

  Mut njeni kak tjetri jeni po he.

 2. Ajet Delaj says:

  Z Ndreu djali i sekretarit te komitetit te partise ne Kukes e shef komisarjati i Saliut tat na i qake hallin PD viktime suaj qe e keni cuar ne kete dite halli. Ben mire mos me fole se mund te dalin edhe “kontributet” tuaja per ta degdisur PD ne kete derexhe. Besoj u kuptuam

  1. kenga qe me mungon says:

   O Ajet Delaj! Je i prokupuar megjithemend per pd? Nuk ka rendesi se djali i kujt eshte Ndreu sot pas 28 vjetesh, nje brez rinie, por a ka te drejte per ate qe thote. Ky duhet te jete mendimi se te gjithe origjinen nga majmuni e kane edhe ti. Dhe si te rregullohen gjerat, por semundja berishjane qe nxierr “hajdutin” nga krevatti dhe nuk le bire nene apo dhe kurve, kur thote Tahiri, pa e pergojuar, nuk ka lene pa infektuar shume shqiptare. Ndoshta eshte dhe virusi urrejtjes qe ky eshte ne gjak te disave dhe keto s’e lene Shqiperine te eci perpara.

 3. kuvendasi says:

  KY KUVEND I PD NA KUJTOJ KONGRESET E PARTISE SE PUNES KUR BEHESHIN VOTIMET E VENDIMEVE TE PARTISE. SI ATJE EDHE KETU TE SALUSH-LULUSHI KA VETEM ” PO” ASNJI KUNDER DHE ASNJI ABSTENIM

 4. Ladi says:

  Parti pa lidhje e kryatar i pazoti. Jane hija e Sali Berishes e skane nga rrotullohen

 5. Koba says:

  Skene e njejte me mbledhjen e PD kunder Mocionisteve.Zakoni I Qenit Serb nuk ndryshon.Kjo Lloj Parti ka Pjerdhur .Ata qe militojne aty jane skllever te Oborrit Berishian -Arene krimesh,vjedhjesh ,grabitjesh dhe Tradhetish

  1. Pellumbi says:

   ZOTI PJERIN JAME NJE FANSI I JUAJ: MBLIDHUNI JU DJEMT E VAJZA TE ASAJ KOHE ME SHKOLLA DHE JO ME DIPLLOMA FALLCO DHE KRIJONI NJE PARTI KOMUNISTE SE NA KANE ARDHUR NE MAJE TE HUNDES KETO TE TJERAT.DO TW SHIFNI SA MUNDE TE FITONI.PARTIA KOMUNISTE KUADROT TE ASAJ KOHE NUKE KISHTE KORRUPSJON QE ENDERTOJ SALIU PLUS META.DHE JU ME SHUM MUNDIME NUK PO E MUNDNI DOTE .DEGJOJENI ZERIN E MASES POPULLIT DHE DO SHIFNI.

 6. Bad boy says:

  IK ORE BYTHQIR SHKO LEPIJA BYTHEN DR BERISHES EDHE SHKO FUTJA KARIN NE BYTH MERO BAZES SE MERO MA VONE DUHET TE SHKOJ ME JA BERE NJE GOJORE TAULET BALLES…KURSE ERION PLESHTI BRACE ESHTE BERE SI PLESHTE NE PIDH TE MOTRES SE MERO BAZES -IKNI QELBESIRA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *