FOTOT/ Berisha “bekon” Bashën: Plasin përqafimet në PD, nga servilizmi ndaj Selamit tek vështrimet e Nishanit

Sali Berisha prej kohësh është shndërruar në një prej njerëzve më besnik të kryedemokratit Lulzim Basha duke konfirmuar çdo vendim që ai merr.

Kjo është parë edhe sot gjatë Kuvendit të PD-së ku ata kanë shkëmbyer përqafime të forta.

Ndërkohë, është parë edhe kritiku Eduard Selami i cili është përshëndetur me përzemërsi  nga lideri historik Sali Berisha.

Më poshtë po përcjellim disa prej fotove më pikante. (TemA)

8 komente në “FOTOT/ Berisha “bekon” Bashën: Plasin përqafimet në PD, nga servilizmi ndaj Selamit tek vështrimet e Nishanit”

 1. Maloku says:

  Parti kurvash, çeçenesh dhe katundaresh.

  1. bes me kthes says:

   He ju lumte burra! “Dora ne qafe dhe gishti ne bithe”!!

  2. jani says:

   Kirrilli me sa duket ka zgjellur prap Bashen si zagarin e tij te preferuar duke i bashkuar te gjithe antishqiptaret.

 2. Ristani numuron votat?! Nuk mund te gjesh me besnik me medioker hajdut pijanec! Shikoni keto fotografi per t’u bindur perfundimisht sa poshte ka rene PD, Lulka dhe “udheheqesi historik” krimineli Sali!

 3. "BOHOTINA" says:

  Kot e konfirmon o Salih sa here te jepet rasti kete Lulushin. Nuk do shpetoni dot. O pjesa mjerane e popullit! Me thoni kur punohet e merr tjeter pamje vendi, kur drejton PD apo PS?

 4. Haka Tekizoti says:

  Ndoshta Berisha sillet këtu ndaj Bashës i urdhëruar nga i njëjti usta që i ka kompletuar si antishqiptarë.

 5. deda says:

  ku janë fotot se na ka marrë malli për servila

 6. Cuku says:

  Po nuk mund te mungonte dhe ALE -ati
  Fate Gerdec Medihoxha,,,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *