FOTOT: Nicki Minaj “tërbon” fansat

Ajo shpesh përshëndet fansat e saj me foto mjaft foto.

Dhe këtë gjë Nicki Minaj e bëri të shtunën teksa postoi një foto ku dukej mjaft seksi.

35 vjeç është padyshim një ndër reperet më të kërkuara për momentin në botë. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *