VIDEO: Njihuni me francezin që pretendon se është nipi i Hitlerit

Ai mund të jetë nipi i Adolf Hitlerit pasi gjyshja e tij kishte pasur një lidhje dashurie me Fyhrer-in, siç del edhe nga një foto e kohës.

Analiza do të zbulojë nëse ADN e Philippe Loret do të përputhet me atë të udhëheqësit nazist, pjesë të trupit të djegur të të cilit janë ruajtur në mënyrë sekrete nga KGB në Moskë.

Francezi është i bindur se babai i tij i ndjerë, Jean-Marie Loret, ishte djali i paligjshëm i Hitlerit, i lindur shumë kohë para se tirani ta çonte Gjermaninë në Luftën e Dytë Botërore.

Loret, 62 vjeç, beson se gjyshja e tij, Charlotte Lobjoie kishte një flirt me kreun nazist, në atë kohë një oficer gjerman që luftoi në Francën veriore në verën e vitit 1916.

Kanali televiziv shtetëror rus NTV është duke dërguar materialin e nevojshëm për analizë të ADN në Shtetet e Bashkuara. Prezantuesi i NTV tha: ‘Ai kërkon ndihmë nga Rusia. Ne jemi shpresa e tij e fundit. Materiali i konservuar gjenetik për testet e ADN-së, më në fund mund të provojë se gjyshi i Philippe Loret ishte Hitleri.

Philippe Loret është i sigurt pa asnjë ADN, që është nipi i Hitlerit.

‘Por testi i ADN-së mund të testojë pa kushte këtë histori. Testi i ADN-së së Philippe Loret tani është në Moskë. Zgjidhja e misterit të fundit të Hitlerit po vjen. Dhe kjo do të thotë që e drejta mbi Hitlerin është përsëri në duart e Rusisë “. Loret ka thënë: “Ka gjithmonë disa dyshime, por nëse ADN-ja është negative, atëherë nuk ka asgjë për të bërë. Nëse është pozitiv – mendimet e mia do të konfirmohen”.

Ekzistojnë disa prova që mbështetin pretendimin e Loret. Si fëmijë ai kujton babanë e tij, kur i mblodhi vëllezërit dhe motrat e tij u duke thënë: ‘Fëmijë, kam diçka për t’ju thënë. Gjyshi juaj është Adolf Hitleri. ‘ Hitleri ishte 28 vjeç në atë kohë kur pretendohet të ketë ndodhur lidhja dhe ngjisja e këtij fëmije.

E: Ndërkaq, Një fletë ditari, më 30 shtator 1944, nga inxhinieri britanik Leonard Wilkes – një nga të parët që do të mbërrinte në plazhet e Normandisë në Ditën e zbarkimit të aleatëve – deklaroi: ‘Një ditë interesante sot. Vizituam shtëpinë ku ka qëndruar Hitleri, kur ishte kaporal. E zonja e shtëpisë tha se kishte një djalë me të, dhe ky tashmë luftonte kundër Gjermanisë në radhët e Rezistencës. (TemA TV)

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO: Njihuni me francezin që pretendon se është nipi i Hitlerit”

  1. POPULLI says:

    “Mbetjet” e Mbledhura nga Forcat Specjale Russe “Smäert” te te Quajtura “Restot” e trupit te Hitlerit dhe Eva Braun jane Analizuar qe me 1992-shin….HITLERI qe ka Pasur ne Nofull Dhembe Floriri, dhe eshte ne Mbetjet e Gjutura,nga Ekspertiza e Bere REZULTON se nuk i Takonte nje Burri por nje Gruaje..DHE Eva..Gruaja pak-Oreshe e Hitlerit NUK KA PASUR Dhembe Floriri ne Pozicjonin e Kafkes se Mbetur..
    HITLERI U ARRATIS NE Argjentin dhe ka Punuar si Shef ne Fabrike e Prodhimit te Makinave te tipit Volkswagen..HITLERI KA PASUR NJE VDEKJE NARYRALE..(Por Deshmia e te mesipermit Qendron…AI KA SHUME MUNDESI TE JETE NIPI I HITLERIT AKOMA EDHE PA ANALIZEN E MBETJEVE TE KAFKES)…lol

  2. Baliu says:

    More edhe shum bollicta qe Hitlerin e quajne “Daje”, e te cilet “Daja” i ka trajtuar si race e ulet, indirekt pretendojne se jan nipa te tije. Te simpatizosh nje kriminel te mileniumit, eshte marri epokale. I ligu mundohet te krenohet me ligesi!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *