Petrit Vasili: Rama e do Shqipërinë me korrupsion, ne nuk e duam ashtu

Petrit Vasili thotë se kryeministri Edi Rama e do Shqipërinë me korrupsion ndërsa Lëvizja Socialiste për Integrim jo.

Teksa ka reaguar ndaj qëndrimit të shefit të qeverisë sa i takon kritikëve ndaj holandezëve dhe gjermanë për integrimin e Shqipërisë, deputeti i LSI thotë se ata kërkojnë të luftohen trafikantët, krimi i organizuar, dhe korrupsioni.

Kryeministri lufton kunder “armiqve” gjermane e holandeze. Aferim.

Kryeministri po lufton me trimeri kunder armiqve gjermane e holandeze se fundmi.
Dhe ka shume te drejte ky kryeministri.

Si mundet qe gjermanet e holandezet te kerkojne te luftohen trafikantet dhe krimi i organizuar. Si mundet te kerkojne te luftohet korrupsioni shperthyes.

Keta te huajt duket qarte qe i duan te keqen Shqiperise, ndaj kryeministri duhet t’i demaskoje dhe t’i luftoje deri ne fund ata.

Bile edhe ambasadoret e tyre duhet ti deboje nga Shqiperia.

Bile as te mos pranoje te hyje ne BE ku jane edhe keta armiq te Shqiperise.

Kryeministri ka te drejte jo gjermanet dhe holandezet.

Kryeministri e do kete vend me trafiqe,me droge,me kriminele,me korrupsion shperthyes.

Ka te drejte kjo eshte Shqiperia,qe ai do por qe ne s’e duam”, shkruan Vasili. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Petrit Vasili: Rama e do Shqipërinë me korrupsion, ne nuk e duam ashtu”

 1. Gjin Marku says:

  Hahaha, sa shakaxhi!!!

  1. Lulashi says:

   E thene nga goja e ketij vromjase behet aksiome. Ska nevoje per vertetim.

 2. LULUSHI says:

  JU E FUTËT NË KORRUPSION, POR ….POR,
  PRIT -PRIT,SE S’KE PARË GJË AKOMA !!!😹😹

 3. Beni says:

  Po nuk je ti Shqiperia o karagjoz, kush shqiptar pyet per ty, je i rreshtuar , dhe je papagalli i destruksionit ne vend, se do te shpetosh koken dhe Mafien , se per Shqiperine ste hyn gjemb ne kembe. Koha do tregoje se ku e ke vendin.

 4. Tutu says:

  Si i ka shpetuar
  “Portokallise” ky aktori i shquar i hipokrizise…Lsi eshte nje mut i madh dhe ka mbledhur miza te tilla pa hesap..,

 5. korçari says:

  P Vasili nje kufome politike e pavarrosur qe te qelb me eren e hajvanllekut dhe servilizmit deri ne idiotesi.Ka njerez si puna e Vasilit te cilet politika i shperfytyron deri ne idiote te pakuptimte,ne dordolece qe mund te trembin vetem zogjte.Keqardhje per nivelin ku eshte katandisur ky ish …

 6. Roberto says:

  O Petro karalloi. Ik se le nam. Mendoheni dite per dite qe te gjeni ndonje fije kashte dhe te mbaheni fort per tu gjendur ne pune se gje tjeter nuk keni se c’beni. Vate tepsia Petroooooo🖕.

 7. M says:

  Duke share , ofenduar, ironizuar Ramen dhe qeverine arini qe te beni show ne radhe te pare dhe e dyte gjoja mbroni deputetet hollandez e ate gjermanin Gunsher edhe kete per dy arsye 1- te tregoheni se juve jini qelibare se ata jo me shume e jo me pak i kerkojne Rames pse vonohet drejtesia [ pse nuk ju ka varur akoma nga kembet si te tredhur qe jeni( nenkuptohet te lidhur me kontrabande, korupsion, krimin e organizuar dhe me drogen)] dhe e dyta edhe qeveria Rama te rezohet prap te humbur nuk dilni se mundoheni te mirni pak oksigjen , nuk ka shume rendisi per juve ne cfare menyre.do beni te pa munduren vetem te rembeni pushtetin qe ti shpetoni drejtesise, vecse tani eshte mbushur gota e pak nga pak fillon te derdhet e qe miu njehere kalon nen mustaqe se pastaje e bene rruge, Cecua ka bere bixhak

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *