FOTOT: “Ekspozimi i gjoksit nga poshtë, fiksimi i kësaj vere”

Duket se ekspozimi i gjoksit nga poshtë, do të jetë trendi i kësaj vere.

Shumë yje të showbizit e pëlqejnë këtë stil duke eksperimentuar me veshjet e tyre.

Ky model u bë i famshëm për herë të parë në vitin 2002 nga Christina Aguilera.

Më poshtë në galerinë tonë virtuale do të gjeni disa poza me këtë model që po “përvëlon” pushuesit. (TemA)

2 komente në “FOTOT: “Ekspozimi i gjoksit nga poshtë, fiksimi i kësaj vere””

 1. Ishte nje propozim says:

  Kazan gazetar.Do ishte mire te thuhej: Ekspozimi i pjeses
  se poshtme te gjokshit 👌

 2. Pellazgos says:

  Jo vetem nga lart,se edhe nga jugu ka te drejte ne emer te te “drejtave” te kopshtit zoollogjik.
  Nga veriu ngrihen sutjenat kurse nga jugu te menjanohet ga krahet,pamvaresisht se ka qefmbetje nga ana proprcionale.
  Per anen “viktime” duhet te mendojme vitin tjeter dhe keshtu vihet “drejtesi”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *