Basha niset në samitin e PPE-së të ankohet për… Ramën

Kryedemokrati Lulzim Basha është nisur për në Sofje teksa mësohet se do të marrë pjesë në samitin e Partive Popullore Europiane.

Burime nga selia blu thonë se Basha do ta shfrytëzojë takimin për t’u ankuar për kryeministrin Edi Rama.

Le të kujtojmë që opozita në prag të marrjes së vendimit për çeljen e negociatave, ka përshkallëzuar aksionin opozitar. (TemA)

 

 

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Basha niset në samitin e PPE-së të ankohet për… Ramën”

 1. Lulka says:

  Te jesh pederast eshte zgjidhje personale dhe nuk ka ndonje te keqe te madhe ne kete bote ku jetojme. Te jesh kurve prape eshte e pranueshme.
  Por te jesh pederast kurve si Luli eshte mallkim per kete vend

 2. Fatos says:

  Ne pith te motres te shkoje, kush ja qi robt future pllazmes. Keta duhen pushkatua si tradhetare te vendit, po s’ka meEnver qe te pret koqet… dhe njerezit nder kane lekun tashme: sa me shume leke aq me shume te respektojne. Brez kurvash.

 3. Berti says:

  Shqiptaret po shohin te verteten lakuriqe…Banditet e Pd jane hedhur ne sulm te pengojne ne cdo menyre ecjen e Shqiperise drejt Europes…sepse Europa dmth drejtesi, shtet, ligj, jo korrupsion e jo rrumpalle. E banditet e salu berishes nuk e duan kete…sepse bdo jene te oaret qe do shkojne ne burg.

 4. Fitimtari says:

  Ky popull e ky vend ka jetuar e do te jetoje edhe per mijera vjet te tjere por balten e poshtersine qe i ka ardhur deri ne fyt se duron dot me. Je ti qe i ke ditet te numeruara dhe do ti lash te gjitha ne gjyqin popullor bashke me shpuren tende te vrasesve e hajduteve. Ndyresire e pabese dhe tradhtar i felliqur. Mund te vonosh hapjen e bisedimeve , por nuk lan dot duart e gjakosura qe nuk thahen kurre dhe nuk vonon dot fundin e pashprese qe po te vjen. Do japesh llogari perpara drejtesise. Ska agjenture e shpifje qe ju shpeton.

 5. tomsojeri says:

  Hec shko gjarper zvarranik me shum koka ,shko te derdhesh helm si perher! Po si ske turp mor palaco qe na bere rezil ter shqiptareve po si ste ka ngelur pik gjaku shqiptar nder deje moj kober e neveriteshme ! Ah qe spo del nje Enver tju kaloj ne hell qe te shpetoj ky popull nga kjo band kurvsh e kurvaresh qe shesin gjithcka !O Zot cfar plehrash ka pjell kjo tok qe shumzohen si mijt e haleve ……Si do shpetojm nga kta SI,,,,,,,,………………………….. Skam nerva ,te shkruaj e te shaj ………

 6. Alda says:

  PIKA QË S’TË BIE, O DUDUM !😳🙀

 7. Harilla says:

  Epo mire o Basha,rruge e mbare te qoft dhe te fala samerxhinjeve e mullixhinjev.Edhe nusaj kesht e beri,per inat te vjerres fjeti me mullixhin.Edhe ti Bash muti,per inat te Rames shkon e shte nderin e shqiperise.O idiot! O bastard? O kuluf.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *