VIDEO: Zbardhet audio-përgjimi Rama-Basha-Berisha

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Meqë tani është kohë përgjimesh, dikush në rrjet ka bërë një shaka.

Ai ka montuar një audio-përgjim mes Edi Ramës, Lulzim Bashës e Sali Berishës, se kujt do t’ia fusin.

Dhe përgjimi duket po aq “original”, sa audio-përgjimi i paraqitur nga PD.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

3 komente në “VIDEO: Zbardhet audio-përgjimi Rama-Basha-Berisha”

 1. 2025 says:

  Merruni me estrada kurse peshkaqenet-mafjoze:

  rama-meta-saliu

  hedhin valle

 2. Illyrian says:

  te shkretet ju kur do ta kuptoni ata nje m u t jane te tre…ne pergjim mungom Meta dhe Ruci….

 3. Jani says:

  E dale boje kjo e juaja o Tema. Po nuk keni cbeni sepse sic e di dhe mero: qeni leh atje ku ha. Lugen e supes se rames e keni gelltit keq por kjo nuk do te thote qe nga inati i sime vjerre shkoj e fle me millonane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *