FOTOT: Gweneth Lee tregon rekordin e ri: Seks me 100 burra të martuar, tregoj eksperiencën më të mirë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

47-vjeçarja Gweneth Lee, ka fjetur me mbi 100 burra të martuar, e ndjehet krenare për lidhjet e saj.

Konsulentja financiare në Londër, pretendon se meshkujt kalojnë shumë kohë pa kryer marrëdhënie seksuale me gratë me të cilat janë martuar.

E ftuar në ITV, ajo shprehet krenare për “misionin” e saj, pasi të dashurit e saj kanë krijuar një marrëdhënie më të qetë me gratë e tyre.

Ajo beson se burrat e martuar shkojnë me të sepse marrëdhënia me gratë e tyre ka ndryshuar. e pavarësisht se shkon me burra të martuar, ajo nuk ndihet aspak fajtore për këtë fakt.

“Më shumë se një mashkull më ka thënë se: Lidhja me ty ka bërë që të kem një jetë më të qetë me gruan”, ka deklaruar Gweneth Lee.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

4 komente në “FOTOT: Gweneth Lee tregon rekordin e ri: Seks me 100 burra të martuar, tregoj eksperiencën më të mirë”

 1. shoku says:

  Hajde bej dhe konsulenten ketu se do te kesh shume pune.

 2. Shkullaku Uturaku says:

  Te kaloje nje nate me Saliu, mbase gjen rehat xhuxhumsku.

  1. shqiptari nga Shqiperia says:

   Cfare thua ti or babush , te kaloj nje nate me Saliun ?? jo ore , qe te vije ne vete pastaj Saliu dhe ta hame ne surat dhe 28 vjet te tjera , lere te ngordhi Saliun,kjo po tu fut ne krevat ne “solli ne vete ” kjo le te vije ketej do kete boll klientele , po jo si Salianji bla bla bla , dhe sms , kjo do pune dhe jo gune ……………tung shoku

 3. Red Blue Green says:

  Në lajme të tjera… Komshia ime piu kafe sot në mëngjes…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *