FOTOT qesharake: Të burgosurit “kloun”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një koleksion i ri fotografik është përhapur gjerësisht në rrjetet sociale në të cilat shfaqen… të burgosur qesharakë.

Këta kriminelë janë  arrestuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në fotot e mëposhtme ju do të shikoni buzëqeshje të çuditshme, stile flokësh po ashtu të çuditshme si dhe disa nga shprehjet më qesharake të fytyrës. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT qesharake: Të burgosurit “kloun””

  1. spartak says:

    Ç’farë thu ti mre . Mirë që i paskan fut mrena . Biles , duhet burg komplet i veçantë për këto MONSTRA ( Ku e gjete fjalën KLLOUN për këto Monstra ) . Këta tmerrokan të burgosurit . Imagjino t’i kesh në pallat apo lagje fytyra të tilla . Ditën ene i mbushke brekët , se notën , të puthtë halla në dy faqet , të lenka zemra në vend .
    Ruajna zot .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *