FOTOT: Ylli televiziv “ndez” plazhin në Miami

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo  nuk heziton që të tregojë format e saj sa herë që i jepet rasti.

Dhe Draya Michele ka “ndezur” plazhin në Miami teksa ka shpalosur format e saj bombastike.

Ylli televiziv amerikan u shfaq tejet seksi, teksa mbante veshur rroba banje te dizenjuara nga vetë ajo.

Teksa pozonte herë në detë e herë në pishinë  33-vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

3 komente në “FOTOT: Ylli televiziv “ndez” plazhin në Miami”

 1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  @moderatori

  Ç’a po thu o shoku
  aty po bohet nami
  nga Durrsi ka shky
  Deti në Majami.
  *
  Po s’ke faj ti shoku
  si nji dhe nji bojn dy
  se ti s’paske parë
  oqean me sy.
  *
  Mero e ka fajin
  dhe Bledi Lumani
  që s’ju çojn në plazh
  ktej nga oqeani.

 2. Bambi says:

  O Gopist ku na ke humbur
  Pse na le me gisht ne goje
  Gjith kto gopa rreth e rrotull
  Prina se je me pervoje.

 3. shvejku says:

  Keto foto jane bere nen parullen “Ne nje dore pushken ne tjetren kazmen”
  Por ne mes ka pune Ylli Pango!
  Lopa ime i ka bythet me te bukura!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *