PD nxjerr në ballë të protestave kundër Fatmir Xhafajt, “dashnorin” e hashashit dhe kokainës

Partia Demokratike ka organizuar sot një protestë kundër Fatmir Xhafajt.

Në ballë të protestës para Ministrisë së Brendshme, ishte ish-truproja i Sali Berishës, Sali Lushaj si dhe djali i tij, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi.

Për të gjithë ata që ndoshta e kanë harruar, Stresi është një personazh që është ndaluar disa herë për drogë.

Madje në kohën e pushtetit të PD-së, postonte foto nga magazinat e hashashit në Lazarat.

Dhe në mënyrë ironike, PD nxjerr një njeri të implikuar në drogë, për të protestuar kundër drogës.(TemA)

                 Loading...