PD nxjerr në ballë të protestave kundër Fatmir Xhafajt, “dashnorin” e hashashit dhe kokainës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Partia Demokratike ka organizuar sot një protestë kundër Fatmir Xhafajt.

Në ballë të protestës para Ministrisë së Brendshme, ishte ish-truproja i Sali Berishës, Sali Lushaj si dhe djali i tij, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi.

Për të gjithë ata që ndoshta e kanë harruar, Stresi është një personazh që është ndaluar disa herë për drogë.

Madje në kohën e pushtetit të PD-së, postonte foto nga magazinat e hashashit në Lazarat.

Dhe në mënyrë ironike, PD nxjerr një njeri të implikuar në drogë, për të protestuar kundër drogës.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

16 komente në “PD nxjerr në ballë të protestave kundër Fatmir Xhafajt, “dashnorin” e hashashit dhe kokainës”

 1. Rirul says:

  O Morr gruqimi o robqime,moterqime mama qime. o Bithelepires he te qifsha grun e vajzen.

  1. Xeni says:

   E po te pengojne futjen ne europe s.berisha l.basha dhe baxhella e lsi kjo eshte per tu beshtyre ne suratin e tyre te qelbur une i pari nuk do tjua jape me voten ta harojne mashtrusit

 2. Timi says:

  Epo Stresi ka arsye për protestë. Nuk gjen dot hashash për të pirë. Nuk i punon koka pa hashash. Fajin e ka Xhafa.

  1. Tony uk says:

   Kope idiotesh ose hajdutesh asgje me shume.

 3. Kipi i yllit says:

  Jepuni hashash ketyre,se nuk ju ikin prej aty

 4. tani says:

  More po keta njerezit e pd jane ne terezi apo jo, si kerkojne shqiperine jashte europes, a mos jane cmendur?

  1. Tony uk says:

   O Tani kane vjedhur shume prandaj lehin,shume shpejt i pret qelia.

 5. Jimi says:

  Te bejne per te q..are keta dhimokratet! Sa e duan kete vend!?

 6. blerimi says:

  E shof qe PD-se nuk i kane mbetur me as skenariste e as regjizore te mire. Se, sa per fakte e argumenta nuk i ka mbetur me asgje,… Keshtu qe orvaten me inskenime bajate, dhe me “shpif, shpif se dicka do te mbetet”.

 7. J says:

  Paska akoma malokë me dalë në protesta ?

 8. Jimi says:

  Me karnavale si keta vetem estrade kooperativash dhe cirk mund te behet!

 9. vito says:

  KTA te persekutumit e PDse , se paskan pas problemin as me komunizmin as me ENVERIN , komunizmi ka ikur ka 30 vjet dhe ENVERI 35 vjet qe ka vdekur , nuk e kuptoj po sot pse dalin me parrulla antishqiptare SHQIPERIA JASH EUROPES ,plus ksaj shajn vendin e tyre e bejn qepaze , kta e kan te keqen me SHQIPERIN kte urrejn dhe nuk e dun , nuk kan pas problem me ENVERIN me figuren e ktij u kamufluan per te dal heronj per te vazhduar luften kunder kombit dhe shtetit shqiptar se arsye tjeter nuk ka.qe kta pozicionohen kunder berjes se shtetit dhe ligjit ne kte vend ku demokracia nuk mungon i bie qe esht kjo qe thash me par.

 10. Labi says:

  o familje e degjenetuar ky i hipte motres se tije nen efektin e droges. mamaja trombohej me evgjitin. ptuuuu shurake qe qelbni tiranen.

 11. lola says:

  Ktij i osht bo morri me shku ushtar, nuk e njef sapunin.Tironc ska me u bo kurr.

 12. Shqiptari nga Kosova says:

  Po ketu eshte puna.!! PD-istat nuk e duan Shqiperine ne Europe. Lexojeni me vemendje sllloganin :SHQIPERIA JASHTE EUROPES..!
  O tempora , o mores..!

 13. Moni says:

  … ha ha,ha,ha … eshte katandisur nje “Cete PD” shpifesish qe shumekush po i urren qellimet e mbrapeshta si dhe emrin qe ja ka vjedhur kjo Cete-PD, ish-demokrateve te vertete …

  … BURGU po i pret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *