Sherr në emision/ Nazarko-Salianjit: O budalla, ku merr vesh ti. I kthehet Alfred Lela: Ik mos na çaj trapin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Emisioni i djeshëm në “Top Show”, ku ishin të ftuar mes të tjerëve Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe deputeti i PD Salianji, është përfshirë nga debate të ashpra, të cilat kanë shkuar deri në ofendime.

Shpëtim Nazarko: PD po nuk nxorri burimin nga e mori videon, do i shkojmë me paketa në burg. Te shigjetosh Fatmir Xhafen, do te thote te shkaterrosh te gjithe reformen ne drejtesi. Ai eshte nga baballaret e reformes se vettingut.

(I përgjigjet Salianji)

Nazarko-Salianjit: Ik o budalla ku merr vesh ti

Alfred Lela: Ti je gomar. Ik dil në pension mos na çaj trapin

Shikoni videon në minutën e 23 të saj. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

29 komente në “Sherr në emision/ Nazarko-Salianjit: O budalla, ku merr vesh ti. I kthehet Alfred Lela: Ik mos na çaj trapin”

 1. Kol Tivari says:

  Ky pederi Lela me kujton nje reklame ilacesh pastrimi me titullin mister Lindo
  Hahahaaa kjo ftyre prej silikoni e ka fillu dhe vazhdon zanatin me puthje bythesh te pordhitikaneve

  1. Rita says:

   Epo kur flete dhe ky koke gjelpera me fytyre te peshtire prej spiuni .Vete dhe mbrone saljanin deputetin me kurvare te parlamentit pse nuk e jepe doreheqjen vete me gjithe ato qe dolen nw ekran po si nuk ja thote ndonje analiste apo jane te kazani

   1. Xherri says:

    Ky Lela nuk shihet me sy.Ta shpif.Ka nje koke te stergjatur si nje kafshe qe ndodhet ne pyjet e Amazones qe quhet stilqus.Kjo kafshe eshte armik i gjarperinjeve.Ky mut qe e heq vehte analist,nuk eshte as per plak bostani.Une per vehete nuk e dua as per ne nevojtore dhe jo ta theres ne emisione.

  1. Sala says:

   ky Alfredi asht tamam koqe kandari, vaj medet kush kerkon te beje rolin e gazetarit, apo analistit, ptu rrace muti, nje servil i pa skrupullt i pd se

 2. kazani mediatik says:

  O Shpetim, se mbahesh edhe per njeri i kenduar, zotrote.
  Normalisht, Kohl identifikohet me Bashkimin e Gjermanise ; por kjo nuk i pengoi gjermanet qe “ta sulmonin per financimet e paligjshme te CDU-se”.
  Po aq normalisht, Mareshali Petain ne France njihet edhe si “heroi i Verdunit”, beteja e famshme qe e çoi Francen ne fitoren e Luftes se Pare Boterore ; por kjo nuk e pengoi Drejtesine franceze qe ta çonte ne burg pas Luftes se Dyte, nen akuzen e kolaboracionistit me hitlerianet.
  Kjo do te thote qe meriten qe ka Xhafa, per Reformen ne Drejtesi t’ia njohim, por jo te mos e denojme, qofte edhe moralisht per kusuret e tjera, apo jo ?

 3. Veritas says:

  O kazani mediatik tru ceket i djathte……

  Te dya rastet qe permende si rasti gjerman si rasti francez drejtesia reagoi pas aktit te secilit personazh pra, pas bashkimit te gjermanis dhe pas fitores se luftes pare boterore.

  Ne rastin e xhafes pederastet e tu duan qe “drejtesia” te reagoj para se te perfundoj akti i reformes ne drejtesi qe eshte akt qe sic thua duhet ti njifet xhafajt por qe dhe duhet len te perfundoj per te miren e shqiptareve.

  Pra mos be propagand se nuk jane te gjithe dele veriore apo jugore sic mendoni ju te ajo parita neokomuniste!!!

  1. kazani mediatik says:

   Veritas, je shume genjeshtar (para se gjithash me veten) per te mbajtur kete pseudonim, ashtu siç je shume i paafte per te perballuar nje debat te tille. Dhe nuk ke faj, perderisa, kedo qe “guxon” te kundershtoje nje analist qe – sipas teje – ka folur nen shijen e oreksit te nje militanti te verber si puna jote, i vesh lloj-lloj epitetesh, edhe pse nuk e di se me cilin ke te besh.
   E para, nuk jam, as anetar, madje, me sinqeritet ta them, as simpatizant i PD-se. Sepse, eshte e vertete qe jam i djathte (e vetmja gje e vertete qe ke thene ne komentin tend idiot) dhe gjithmone kam menduar qe kjo parti, e cila bashke me PS-ne trajtoi ne menyre leniniste problemin e pronave, nuk mund te quhet e djathte.
   E dyta, nuk njoh ndonje pederast qe te kete te njejten bindje me mua (pikerisht, sepse jam i djathte). Nese i do, mund t’i gjesh tek Partia jote, madje edhe tek vete kryetari jot, i njohur per prirje te tilla – te pakten per t’i mbrojtur, madje edhe per t’i futur neper komisione civile, etj.
   E treta, siç te thashe, mos hy ne nje debat qe nuk ke kellqe ta mbash; Sepse, je aq i verber, sa qe nuk shikon se kujt i drejtohem ne komentin tim. Ky i fundit erdhi si reagim ndaj argumentit te ceket te Nazarkos, i cili nuk tha, per shembull ate qe thua ti, se, perderisa vete ministri Xhafa nuk akuzohet per trafik, nuk ka pse te sulmohet juridikisht (sepse, politikisht, keto lloj sulmesh jane praktike e njohur ne te gjithe boten), por tha se nuk duhet sulmuar, sepse ka lmeriten e Reformes. dhe une, me shembujt qe te dhashe, desha te tregoj (natyrisht, jo ty, por atyre qe kuptojne), se nje merite, nuk eshte argument per t’u shmangur nga nje pergjegjesi.
   Prandaj, ben mire qe mban pseudonim per te mos u diskredituar, por mos ha me shume nga ç’duhet me keto ndasi antishqiptare (Veri-jug), per me teper qe nuk e di se nga jam une.

 4. Egzemplar i rralle says:

  Lela eshte alien, po ndryshe nga alienet e tjere qe presim ti shikojme nga qielli , ai vjen nga thellesia e tokes, si puna e patates.

  1. Tahyp Lala says:

   Ne emision burre e grua( Lela dhe Seliajni). Keta fytyra pa ftyre.

 5. peoples says:

  Lela; pse ene grate u qethkan ketu ne burg?PPEDERASTI….

 6. Berti says:

  Ky pederasti Lela thote mos na caj trapin , nje analisti te moshuar e te ndershem.Per cilin trap e ke fjalen ti Lela se ti nuk ke trap.Te njohim kur jetoje ne New York dhe flije ne nje dhome me nje zezak.
  Hardhuce e peshtire.

 7. GRIDA DOMA says:

  shqiptaret zihen si qente sepse per aleat strategjik kane BUSHTREN E PABESE

 8. EDI R says:

  shqiptaret zihen si qente sepse per aleat strategjik kane BUSHTREN E PABESE

 9. Tani says:

  Dhe ka nji far trapi ky lela qe t’habitesh

 10. ALBAN DEGA says:

  Mendime me vargje

  FATMIR XHAFAJ VERSUS SALI BERISHA !

  – “Fuqia e ligjit” perballe Sali Luigjit !
  – Nje shembull i duhur per
  Shqiperine qe duam !
  – Nderi kombit perballe turpit te
  antikombit !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Fatmir Xhafaj e dorezoi vellain tek Ligji, tek Shen Drejtesia !
  Krenar per modelin qe na mungon:
  Askush nuk eshte mbi ligjin !
  Kryepeshku Sali Berisha i dorezoi djersen e gjakun, pasurite e popullit … qeverine, mbare shtetin shqiptar

  Tek i biri,
  Tek e bija,
  Tek dhe Jamserbi
  Tek Liria
  Tek Gangsteret
  Tek Mafia !
  Tek Milloshi
  Tek Serbia
  Tek Fazlici
  Tek Greqia
  Shqiperine Qelibar
  E dorezoi Kandahar!
  I vu zjarrin
  I vu flaken
  I vu minat
  Dhe patllaken!
  E beri Kukurec
  Jug Veri
  E ktheu Gerdec!
  Per karrike
  Vrau Azemin!
  Per pushtet
  Vret dhe
  Shkelzenin!
  Se me thone
  Sali Berisha !
  Kryepeshk
  Bishe permbi bisha!
  O Shqiperi
  Nenen ta … ifsha !
  Nene mbi nene
  E kam Serbine
  Nafte e Arme
  I dhashe Serbise
  Otranton
  Kalit te Trojes
  Jam Mareshalli
  I Beogradit
  Jam Toptani
  I Tropojes !
  Vras me plumba
  Vras me fjale
  Me buzagaz
  Para e mbrapa
  Mua me ndjekin
  Mijera kamikaze!
  Jam Zogolli
  Nga Tropoja
  Kurre pa rre
  Une per se gjalli
  nuk e nxjerr
  Nje fjale nga goja!
  Vras me plumba
  E vras me fjale!
  Gjithcka e bej
  per Ligjin
  Sepse ligj mbi cdo ligj!
  Kam Shkelzenin !
  Kam Saliqin !
  Yll Polar e kam
  Luigjin !

  1. Tacik Lala says:

   Lela dhe Salushja jane dashnoret e gamorit tem bre burra. Mis mi shani ata se mi prishet qefi gomarit tim.

 11. lennard says:

  O Kazan Mediatik nuk ke gjetur krahasime te duhura dhe te pershtatshme.Hane Shan Hane Bagdat.Vete Fatmir Xhafaj nuk ka ka asnje implikim Kriminal ne dem te shoqerise dhe Shqiperise.Tradhetaret dhe zullumqaret i ke ne Kampin e Opozites.:Hajdute Vrases ,tradhetare ,.Po prite Azem galicen se po vjen me Vetingun Do te shikojme Store pa pare.Te gjithe Zullumqaret qysh nga Sali gerdeci ,Like Floriri ,Mona Baxhella .Lul hajduti ,etj.Ne rjeten e Daj Samit.

 12. Ali pazari says:

  Pse ka trap “kokebreshka” Jevgu Lela ? Ke te fala nga Universiteti Europin.lali…O tempora o mores…Ku Nazarko dhe ku cifti LGBT Lela dhe Sali..hani…

 13. Moni says:

  … cfare future tamam si vdekur “vorrezash” … edhe ky nje nga Ata verioret e shumte qe kurre nuk kane punuar per te miren e Shqiperise, po duan shtet por rrumpalle …

  … iku koha juaj … Burgu

 14. çeço Selimi says:

  Habitem se si filozofit Lela i flisni me nje gjuhe te tille !!! Ai eshte i madh,prandaj i ka rene shpejt edhe leshte dhe ka mbetur nje tullac i shplare dhe i neveritsheshem 1 KUR TE JEP MEND EDHE AI QE NUK KA PER VEHTE !

 15. Koba says:

  Ky Lela duket Pa Klorofil.Ka marre hijen e Ngordhjes.Priteni nje dite kur ta beje kemken vec.

 16. edi says:

  Ore Lela po pse merreni me spiunet e sigurimit<Lerini more halete e Nazarkove ne llumhanen etyre. Eshte nevrikosur spiuni I mutit Keput qafen o delenxhi ore byth lepiresi I Edi Rames

  1. kazani mediatik says:

   edi, me fal, por nuk ke te drejte. E kam kundershtuar arsyetimin e Nazarkos, por e njoh mire dhe e di shume mire qe vetem spiun i sigurimit nuk ka qene; Mos u beni si komentuesit qe i lepihen Edi Rames qe akuzojne vend e pa vend.

 17. GONI says:

  KUR BEHET TRIM DHE KY KOKE BYTHA TË SHKERDHEFSHA MOTREN

  1. Pellumbi says:

   I them zotit Nazarko qe te mus merzitet me ate legen analist Lela qe te ofendoj mbreme ne Klan.Ky Lela me sa shoh eshte merzit ne amerik xuke lae pjata dhe ka ardhe dhe ben punen e analistit.keta tipa jan super bastarta .Keta tipa si puna e Leles eshte qe ti shikosh ne rrug e ti peshtys .keta kur kalojne dhe nderrohemi rine si mender m..ti.Mos u merzit zoti Nazarko per ju ka rrespekt i madhe dhe i vogel te pershndes NAZARKO.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *