VIDEO+FOTOT e tmerrshme: Shembet ura, zë poshtë kalimtarët, 18 viktima

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Imazhet e tmerrshme tregojnë pasojat e një rrëzimi të një ure e cila shkaktoi të paktën 18 viktima.

Ura ka rënë mbi mbi një autobus linje, 7 makina dhe disa motoçikleta, duke mos u lënë asnjë mundësi shpëtimi personave që po udhëtonin me to.

Nga sa raportohet, ura u shemb pranë Stacionit të Trenit Varanasi në Uttar Pradesh, Indi, të martën pasdite. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *