Rama reagoi për rrëfimin e dëshmitarit, “rrëshket” deputeti i PD: Të pëlqen të të quajnë djali i mamit që u bë bir k*rve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Deputeti demokrat Luçiano Boçi ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit postoi një ditë më parë videon e “Dëshmitarit X” të Partisë Demokratike, duke u tallur me të.

-Rame sa kohë qe je KryeM.. harrove që “bota është portokall” e rrotullohet dhe vjen një ditë…

-Ndërsa Trekëndëshin ti “nuk ke faj” që e ngatërron, sepse ende e di që është mënyrë ekzekutimi dhe jo figurë gjeometrike.

-Sa kohë që je ti K/M, Shqipëria do jetë si në Polin e Veriut, sepse këtu tek ne ngrin nga varfëria, vdes nga ftohtësia e shtetit, të përpin acari idiot i pushtetit dhe qeverinë e zbardh anë e kënd “bora” e kokainës.

-Sa kohë që je ti ende K/M, Bashkimin Europian ashtu do vazhdosh ta shohësh: si treg fshatar tek Ali Demi.

-Sepse ti, tek e fundit, bar” po i shet e “miell” po i blen Europës. Krim po i eksporton e “të kuqe” po i importon.

Bën dhe ca matrapazllëqe të tjera me para në dorë e nën dorë, me tē shitura e të blera e sipas zakonit tënd të vjetër, të pëlqen të quajnë “qehajai” i tregut të Ali Demit, alias çuni i mamit që u bë bir k*rve.

-Ndërsa si li-derr botëror, fli i qetë se je i pankonkurueshëm.

p.s ai robi aty (Babalja), është shumëfish më njeri se ty”, shkruan ai.(TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

9 komente në “Rama reagoi për rrëfimin e dëshmitarit, “rrëshket” deputeti i PD: Të pëlqen të të quajnë djali i mamit që u bë bir k*rve”

 1. agron says:

  More mender deputet, shih me mire ato qe po ndodhin ne universitetin e elbasanit, se me sa duket eshte edhe dora jote atje, pasi per audiopergjimin do te pergjigjen ata qe e bene dhe qe e publikuan ate sajese te peshtire. Mos u perzje edhe ti atje, se ka hyre prokuroria dhe nuk behet shaka, atje ke pune me hekura dhe burg.

 2. Epo kjo pune says:

  paska ardhur cirku ne qytet… kllounat e PD na gajasen por tani koha per hapur mire dosjet e abuzimeve, jo per gje por dhe drejtesia vihet sado pak (se demi i PD eshte kolosal dhe nuk ka burre nene qe e cben) por dhe se plehrat e BE nuk do kene me goja me peshq te medhenj etj idiotizma.

 3. Pa vlere says:

  Po ku e ke njof ti Babalen o burre kurve!
  Pse ben te zgjuarin dhe te fortin kot.
  Ti edhe ne universitet kokrra e legenit dhe kurvarit ke qene. Shfrytezoje te qenit profesor per te kapur studentet e shkreta qe deshin te merrnin provimin..
  Legen dhe burre kurve je ti!

 4. isuf hasanaj says:

  o boc, po te vi kercenimi nga lepuri,mjer luani

 5. xhaxhuri says:

  BoÇi, mendje ndrituri i Elbasanit,ku tka lala ty re,. O boÇ po qysh jua kalli Edi ju e ,po mire Sala ka deshmitarin dicital po tie Çin ke,po amane as ke Laja Paprrit nuk jeni me llogjike,u bate rezile,karagjoz,po qeshin lafaraket me ju o boÇi.

 6. Kellira says:

  Ca ke qe nxefesh mer burr?! T’ka humb durimi?!

 7. Tarrasi says:

  Edhe ti kishe mbet pa u prononcu,se sic duket te kane paralajmeru qe do te heqin dhe nga stoli i rezervave,po kush te pjerdh ty ,mor trap,shume prej jush aty i perdorin pe te fshire gryken e patllakes,se per gje tjeter nuk i hyni kujt ne pune,a njeve luco leshi

  1. Peumbi says:

   Kryministri Rama ironizon babalen e famshem te Vlores qe se meriton te behet vegel e njeres a tjeter partie .Por ja qe ka dhe te till debila.Por ce do na dalka nje far Lucjano Boci dhe i thote Rames se kjo bote eshte e rrumbullaket dhe se kur te vij Lucjanoja do te pwrgjigjet me te njejten monedh .Lucianua me sa shoh si e kane bere partin rrumpale nuk vin kurr ne pushtet.

  2. Peumbi says:

   Kryministri Rama ironizon babalen e famshem te Vlores qe se meriton te behet vegel e njeres a tjeter partie .Por ja qe ka dhe te till debila.Por ce do na dalka nje far Lucjano Boci dhe i thote Rames se kjo bote eshte e rrumbullaket dhe se kur te vij Lucjanoja do te pwrgjigjet me te njejten monedh .Lucianua me sa shoh si e kane bere partin rrumpale nuk vin kurr ne pushtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *