“Babalja”, Basha thirrje shqiptarëve: Rama po na la pa punë dhe të varfër

Pas deklaratës së “Babales” se ka qenë i lidhur me vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj për trafikun e drogës, opozita e vendit i ka bërë thirrje shqiptarëve që të ngrihen në protestë.

Krydemokrati Lulzim Basha thotë se shefi i qeverisë Edi Rama po e lë papunë dhe të varfër atë dhe shqiptarët.

Gjatë seancës së sotme parlamentare ai theksoi gjithashtu se nuk do të ketë integrim europian duke ftuar shqiptarët që të reagojnë masivisht. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në ““Babalja”, Basha thirrje shqiptarëve: Rama po na la pa punë dhe të varfër”

 1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Të lumtë o Lulzim!
  Këtë urim të sinqertë, nga zemra e kemi:
  Qofsh ti i pasur sa ne, e ne sa ti
  Të jesh ky që je
  e ne këta që jemi!
  💵💶💵💶💵💶💵💶💰💰💸💸💷💷💸💸💷💶💵💴💰💳💸💷💶💵💴💰💳💸💷💶💵💴💰💰💵💴💶💴💷💷💷💶💵💴💸💳

 2. Alban Dega says:

  KY LULUSHI
  ESHTE NJE TRAP
  NUK KA TRU
  AS PER SKRAP !

  – Nga Alban Dega, Nju London

  Permend litarin
  Ne shtepi te varurit!
  Se nga koke tek kembet
  Eshte rrote e Gomarit !
  Truri i Bashicit
  Nuk vlen as per skrap
  Nga koka tek kembet
  Lulushi eshte trap !
  Me gur Vicidoli
  gjuan kullen e Saliqit
  Bota mbare e njejti
  Per bastard te Luigjit !
  Bastija i keputi
  koken ne gijotine !
  Ne Resort te Recit
  Fundi per Saline !
  A nuk tha Luigji
  Une vete jam Ligji !
  A s’ vepron Saliqi
  Si ligj permbi Ligji !
  Vellezer Siameze
  I beri Historia!
  Njerin ne Bastije
  Tjetrin tek Shqiperia!
  Por fjalen e fundit
  Heret apo vone
  E ka vec Drejtesia!
  A e di Lulushi
  se cfare eshte Ligji !
  Eshte Zoti i cdo shteti
  Mbi cdo soj Saliqi!
  Cdo revolucion
  Ka rregullat e tia !
  Perendi e Shtetit eshte
  vec Shen Drejtesia!

 3. Alban Dega says:

  BABLJA I VLORES DHE…
  HAVALJA E SHQIPERISE !

  PARTIA NE SHERBIM E NE MESHIRE TE :

  1- NJE NARKOTRAFIKANTI,
  2- NJE HUMAN TRAFIKANTI
  3- NJE KUSARI MAKINASH
  4- NJE RRENUESI TE FAMILJES SE VET
  5- NJE PIJANECI E BURGAXHIU KRONIK !

  ESHTE PARTI

  1- NARKOTRAFIKANTESH,

  2-HUMANTRAFIKANTESH,

  3- PARTI MEGAKUSARESH

  4- PARTI VRASESISH SERIALE,

  5- ESHTE PARTIA E VETSHKATERRIMIT E
  DEGJENERIMIT TE VETVETES !

  ESHTE PARTIA SALI LUL MUL EDI ALIBE BABALJA… E SHQIPERISE !

  ESHTE HAVALJA= FATKEQESIA E SHQIPERISE !

 4. Franci says:

  A ka budallenj qe mund tju ndjeke te shtunen?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *