FOTOT: Një 24 vjeçare si Kara Del Toro

Ajo shkëlqen në paraqitjet e saj.

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të mërkurën mbrëma kur Kara Del Toro u paraqit në tapetin e kuq në Los Angeles, për premierën e filmit Adrift në Regal LA Live Stadium 14.

E buzëqeshur, modelja 24 vjeçare dukej e mahnitshme, e veshur me një fustan të gjatë dhe pa sytjena, duke ekspozuar gjoksin. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Një 24 vjeçare si Kara Del Toro”

 1. Kara Del Toro looooooool loooooooooooooooool !
  dikush do thoshte ; “Nuk eshte ashtu si mendon ti”

  ndoshta jo ,por te shkon mendja sikur kjo i ka qejf Demat .

  eshte njelloj sikur tjetra te quhej Kara Del Cavalo !
  ose Kara Del Mulo etj ose Kara Del Cane !

  Emra te cuditshem kane kto spanjollet .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *