“Krimi i Organizuar Ndërkombëtar”, Arta Marku dhe Ardian Veliu takim me Prokurorin e Përgjithshëm të SHBA

Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku dhe Drejtori i Policisë së Shtetit Ardian Veliu, janë takuar me Prokurorin e Përgjithshëm të Shteteve të Bashkuara Jeff Sessions dhe homologët e tyre nga rajoni.

Gjatë një seminari mbi Krimin e Organizuar Ndërkombëtar në Zagreb, ata kanë shkëmbyer ide dhe përvoja.

Ndërkohë, seminari u organizua nga Programi i Ndihmës Tranuese për Investigimin e Krimit Ndërkombëtar (ICITAP) dhe Programi për Trajnim dhe Ndihmë Zhvillimi për Prokurorë Jashtë Vendit të Departamentit të Drejtësisë së Shteteve të Bashkuara. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në ““Krimi i Organizuar Ndërkombëtar”, Arta Marku dhe Ardian Veliu takim me Prokurorin e Përgjithshëm të SHBA”

 1. Tr says:

  MARKU ESHTE NJESOJ SI LLALLA . DOSJET FLEJNE GJYME .

  1. populli shqiptar says:

   Nuk eshte e lehte te denosh peshqit e medhenj por le te shpresojme se me ndihmen e Amerikes kjo gje te ndodhe.

 2. nord.al says:

  Dridhu Sali Berisha!

Lini një Përgjigje te populli shqiptar Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *