FOTO/ Fotografi i njohur tallet me Berishën: Vapa qe e papërballueshme sot për moshën e tretë

Fotografi i njohur i Kuvendit Agim Rama ka ironizuar pjesëmarrjen e ish-kryeministrit Sali Berisha në protestën e opozitës.

Ai ka komentuar sikletin e Berishës nga dielli ku herë pas here bënte gjeste nga më të ndryshmet për t’i shpëtuar.

Kaq ka mjaftuar që Rama të fokusojë në objektivin e aparatit një çast dobësie të Berishës.

“Vapa qe e papërballueshme për moshën e tretë”, ironizon Rama.

Më herët edhe deputeti socialist Erion Braçe ka komentuar gjestin e deputetit Bardh Spahia që përpiqet t’i bëjë hije Berishës. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “FOTO/ Fotografi i njohur tallet me Berishën: Vapa qe e papërballueshme sot për moshën e tretë”

 1. qqqqq says:

  Nuk ishte vapa e sotme qe e ben te tille QELBESIREN!
  Kishte siklet te jashtezakonshem!\
  Nuk e kishte menduar keshtu !!!!
  Planet kane qene shume te erreta, por……
  ASKUSH NUK E KA NDJEKUR PAS EDHE KETE HERE !!!!
  Ky eshte POSHTERIMI me i madh qe mund ti jete bere ndonjehere kesaj KERME !!!!
  Pinte uje si i babezitur prej sikletit dhe inatit qe i kishte vershuar ne gjithe qenien e tij peshtiruese!!!!!
  MALLKIMI PO E NDJEK NE CDO MOMENT!!!!
  Kjo monster nuk do te largohet nga kjo bote PA I PAGUAR TE GJITHA KRIMET QE KA BERE !!!!
  ZOTI NUK DO TA MESHIROJE !!!!!!!!!!!
  LOTET E NENAVE, BABALLAREVE, MOTRAVE, VELLEZERVE…. LOTET E PATHARA TE GJITHE POPULLIT
  SHQIPTAR DO TA MBYSIN CDO DITE E ……. NGADALE !!!!
  MALLKIMI, MALLKIMI PO E NDJEK…………..

 2. komentatori nga cadra e gjyqit per portalin e zenit says:

  sa te pashpirt…edhe pse u paralajmerua nga meteoalb se fundjava do te dominohet nga i nxehti afrikan,i nxorren njerezit ne kulmin e te nxehtit.pse nuk i nxorren per te bere shetitjen qe ne mengjez?ose edhe nga pasditja.te pakten ti kishin cuar te sheshi dhe ti freskonin me uje.u ra dielli ne koke miletit dhe nuk nin cte benin.lere po prishen edhe ramazanin.gjynah nga xhebraili.

 3. bAlla says:

  SALE SURRAT PIDH BUSHTRE ;
  OSE SI TE THOT BRACIA : DAKTORR !

  PO VJEN DITA ME JA MAR RAMES NE DOR
  SI KTE SHISHEN E FRESKOSHE SURRATIN

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *