Kryemadhi gati për të qeverisur: Largimi i Ramës do t’i japë shpresë shqiptarëve

Monika Kryemadhi thotë se sot do të largohet Edi Rama dhe do të vijë një tjetër qeveri që do të hapë negociatat.

Kryetarja e LSI-së tregon se opozita është e gatshme që pas largimit të qeverisë “Rama” të marrë përsipër përgjegjësitë dhe të plotësojë kushtet që mund të vendosë Bashkimi Europian.

Ditën e sotme opozita ka paralajmëruar se do të protestojë rreth katër orë dhe do ta rrëzojë shefin e qeverisë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Kryemadhi gati për të qeverisur: Largimi i Ramës do t’i japë shpresë shqiptarëve”

 1. xxx says:

  Mos e rruj fare ,mbaje me shkum

 2. Lumi A says:

  Ik moj putane. Shko dhe beje shurren ne ato nevejtoret e shtepise si ke bere ne Lalez me para te vjedhura.

 3. peoples says:

  Do quhet qeveria e kuckave

 4. Johani says:

  Kur te vie dita qe shqiperia te qeveriset nga kurva dhe kriminel do te jete edhe fundi i njerezimit,pasi fatmiresisht ka akoma njerez qe i urrejne kete klase e ata qe i duan jane diku 2-3% e shqiptareve.

 5. EKZEKUTUSI says:

  TE Thuash TI Je Grua Shkerdhate; ESHTE PAKE:::
  1-Ti Ndyresire-Budallaqe qe nuk di asgje nga Politika,por nga Vjedhjet,nga Perfitimet e Paligjshme,nga Dhuratat Miljonshe qe ti benin Perfituesit dhe Ndaresit e “Tortes” me Like Floririn..ti do te na Flasesh per Qeverisje???
  2-Ja thoji njehere “Kokepalareve” dhe “Fshatareve te varfer” por te “Lumtur” se KU E GJETE VILEN NE BEOGRADE???
  E belete??Apo ta Dhuroj Qeveria Serbe,ty dhe Like Floririt ME MOTIVACJONIN PER SHERBIME TE YVYERAT NE FAVORE TE SERBEVE DHE KOMBIT SERBE!!!!!!!!!!!!Nuk duket C´udi SHKOLLA SERBE NE LIBOFSHE TE FIEREIT….
  Ik moj Ndyresire se nuk ja Vlene te merresh me Ty…LIS-i eshte nje PARTI-BANDE, qe Detyronte dhe Shantazhonte Naftetaret per Buken e Gojes:OSE ME LIS-in dhe ne Pune ose me PS-e dhe te pa-Pune…
  Monika-Karakurva eshte bere si Dashnorja e Musolinit Clarita-Petaci…
  @@Ilir Meta-Monika…VARUR ME KOKE POSHTE ..lol

 6. Pitkini says:

  Uuuu Monka,mos ngjeroft,do behet kryeministre,shurra.Avash Monka,para se te rrezosh Ramen,shko kapja njehere me dore atij,sigurohu e ka aq sa te del ty apo jo,pastaj beji esapet me Ilirin del ne kut apo jo.Do rrezosh ti kureve qeverine e ligjeshme.Shko moj pirdhu. Ti do vish ne pushtet,kur te shohesh verin e sateme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *