Kryemadhi gati për të qeverisur: Largimi i Ramës do t’i japë shpresë shqiptarëve

Monika Kryemadhi thotë se sot do të largohet Edi Rama dhe do të vijë një tjetër qeveri që do të hapë negociatat.

Kryetarja e LSI-së tregon se opozita është e gatshme që pas largimit të qeverisë “Rama” të marrë përsipër përgjegjësitë dhe të plotësojë kushtet që mund të vendosë Bashkimi Europian.

Ditën e sotme opozita ka paralajmëruar se do të protestojë rreth katër orë dhe do ta rrëzojë shefin e qeverisë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...