Kryemadhi gati për të qeverisur: Largimi i Ramës do t’i japë shpresë shqiptarëve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Monika Kryemadhi thotë se sot do të largohet Edi Rama dhe do të vijë një tjetër qeveri që do të hapë negociatat.

Kryetarja e LSI-së tregon se opozita është e gatshme që pas largimit të qeverisë “Rama” të marrë përsipër përgjegjësitë dhe të plotësojë kushtet që mund të vendosë Bashkimi Europian.

Ditën e sotme opozita ka paralajmëruar se do të protestojë rreth katër orë dhe do ta rrëzojë shefin e qeverisë. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

7 komente në “Kryemadhi gati për të qeverisur: Largimi i Ramës do t’i japë shpresë shqiptarëve”

 1. xxx says:

  Mos e rruj fare ,mbaje me shkum

 2. Lumi A says:

  Ik moj putane. Shko dhe beje shurren ne ato nevejtoret e shtepise si ke bere ne Lalez me para te vjedhura.

 3. peoples says:

  Do quhet qeveria e kuckave

 4. Johani says:

  Kur te vie dita qe shqiperia te qeveriset nga kurva dhe kriminel do te jete edhe fundi i njerezimit,pasi fatmiresisht ka akoma njerez qe i urrejne kete klase e ata qe i duan jane diku 2-3% e shqiptareve.

 5. EKZEKUTUSI says:

  TE Thuash TI Je Grua Shkerdhate; ESHTE PAKE:::
  1-Ti Ndyresire-Budallaqe qe nuk di asgje nga Politika,por nga Vjedhjet,nga Perfitimet e Paligjshme,nga Dhuratat Miljonshe qe ti benin Perfituesit dhe Ndaresit e “Tortes” me Like Floririn..ti do te na Flasesh per Qeverisje???
  2-Ja thoji njehere “Kokepalareve” dhe “Fshatareve te varfer” por te “Lumtur” se KU E GJETE VILEN NE BEOGRADE???
  E belete??Apo ta Dhuroj Qeveria Serbe,ty dhe Like Floririt ME MOTIVACJONIN PER SHERBIME TE YVYERAT NE FAVORE TE SERBEVE DHE KOMBIT SERBE!!!!!!!!!!!!Nuk duket C´udi SHKOLLA SERBE NE LIBOFSHE TE FIEREIT….
  Ik moj Ndyresire se nuk ja Vlene te merresh me Ty…LIS-i eshte nje PARTI-BANDE, qe Detyronte dhe Shantazhonte Naftetaret per Buken e Gojes:OSE ME LIS-in dhe ne Pune ose me PS-e dhe te pa-Pune…
  Monika-Karakurva eshte bere si Dashnorja e Musolinit Clarita-Petaci…
  @@Ilir Meta-Monika…VARUR ME KOKE POSHTE ..lol

 6. Pitkini says:

  Uuuu Monka,mos ngjeroft,do behet kryeministre,shurra.Avash Monka,para se te rrezosh Ramen,shko kapja njehere me dore atij,sigurohu e ka aq sa te del ty apo jo,pastaj beji esapet me Ilirin del ne kut apo jo.Do rrezosh ti kureve qeverine e ligjeshme.Shko moj pirdhu. Ti do vish ne pushtet,kur te shohesh verin e sateme.

Lini një Përgjigje te EKZEKUTUSI Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *