VIDEO/ Berisha denoncon “shetësimin e madh”: Ja fishekzjarret në Kombinat, po i hedh “Saje qorri” me paratë e drogës

Sali Berisha ka denoncuar një shqetësim tejet serioz për të.

Një video ku shfaqen disa fishekzjarre, ai e ka lidhur me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Ish-kryeministri ka arritur në konkluzionin se ato fishekzjarre janë hedhur nga Tahiri dhe se janë blerë me paratë e drogës.

“Feste te madhe kishte mafia dje!

Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“o doktor ja si festojne ne kombinat me parate e droges lirimin e saje qorrit”, shkruan Berisha sipër videos e cila edhe mund të jetë e ndonjë gëzimi familjar apo dasme të hershme. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Berisha denoncon “shetësimin e madh”: Ja fishekzjarret në Kombinat, po i hedh “Saje qorri” me paratë e drogës”

 1. Fatosi says:

  I cmenduri duhet te mbyllet ne cmendine , sepse do te cmendem edhe te tjetre e PD ,sepse eshte semundje ngjitese qe ka godina e SHUPIT
  Ka nje virus qe quhet ( cmendimus kapus ) dhe po I ze te gjithe qe rine prane Berishes plak, or plak doktore ( I ashtuquajtur)

 2. orli says:

  Jane hedhur per ditlindjen e xenit dhe kurvices se tij o sali karaxhici!

 3. peoples says:

  Mjere shqipetaret cilin kane patur president dhe kryeminister.Ky eshte i cmendur

 4. viktima says:

  Keto fishek zjare, u hodhen kur mbaroi ndeshja ,Real Liverpul .
  Prape ta futi dicitali .
  S’te ndahet shpirti nga Ukraina .

Lini një Përgjigje te orli Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *