VIDEO/ Momenti shokues: Polici përplas me makinë motoçiklistin, për t’i vënë… prangat

Ky është momenti tronditës kur një oficer policie në Kaliforni përplas qëllimit me makinën e tij një motoçiklist për ta arrestuar.

Në pamjet filmike do të shikoni se si polici gjatë ndjekjes e sipër përplas me makinë dhe më pas arreston motoçiklistin.

Por fill pas kësaj në vendngjarje shkojnë motoçiklistët e tjerë  të cilët po merrnin pjesë në “Elite Bikerz Fall Ride Brother”.

Ata filmojnë policin dhe i thonë se “t’ i e shtyve atë”, dhe tentojnë që të marrin motorin e shokut të tyre, por nuk ja dalin. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *