Indinjohet Flamur Noka, paralajmëron Ramën: Jeni batakçinj, do t’ju përmbysim shumë shpejt

Flamur Noka është shfaqur i indinjuar në foltoren e Kuvendit ku paralajmëron kryeministrin Edi Rama se ai dhe kolegët e tij do ta përmbysin shumë shpejt.

Noka tha se kolegët e mazhorancës janë batakçinj dhe se për ta ka nisur numërimi mbrapsh nga dita e rrëzimit.

“Edi Rama nuk e do integrimin e Shqipërisë, kabineti është i mbushur me hajdutë dhe lidhje kriminale. 

Rama nuk e do integrimin dhe hapjen e negociatave, pasi do të ishte fundi i një qeveri batakçinjsh.

Rama njeh vetëm rrugën e krimit, prandaj nuk është për hapjen e negociatave.

Pas këtij muaji në rast se Rama rri këtu dhe shet dëngla, do i themi se numërimi mbrapsht ka filluar dhe është i shkurtër, do e përmbysim”, tha Noka. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Indinjohet Flamur Noka, paralajmëron Ramën: Jeni batakçinj, do t’ju përmbysim shumë shpejt”

 1. Lennard says:

  Prite O Nul Noka se po te vjen Laku pas Qafe.Gjej vrime dhe futu ,se do te zere Drejtesia.O spiun i UDB,O Shperdorues i detyrave qe ke patur.

 2. ehe, cna ka xhet! says:

  “Indinjohet”?????


  Hiqni mo njerez te shtypit duart nga keto fjale te huazuara qe stingellojne aspak shqip dhe nuk mund te jene pjese e fjalorit tone.


  Apo do ta zevendesonit me”frustruar” nje tjeter pacavurre pa kuptim ne gjuhen shqipe.

  Po skeni faj, se ka plot qe nuk dine shqip dhe i marrin si te verteta keto fjale te huaja, qe tingellojne ne menyre te pakuptimte si “Veting” apo”Mazhorance” dhe “Performanca” e saj.

 3. clear says:

  Thjeshte UDB i Miloshevicit! Jo i Vucic-it!
  Per kete shkak ka vite qe trajnohet si vagabond i papergjegjeshem! Mjere ata qe e kene votuar kete njeri! Mjerimi mendor s’ka fund!

 4. shigjeta says:

  Ky eshte Flamur Noka ?? Ish ministri me i rendesishem i qeverise me te poshter qe pa Shqiperia , ky qe ai i zhyturi ne fallsifikime ne manipulime ??? kaq te keqia te mbledhura reth tij nuk do gjesh tek asnje , dhe tani ckerkon ?? drejtesi ??? raseni brenda qenin e ndyre ………

 5. anonim says:

  cojeni mor para biruces kete perbindesh politik qe vetem deputet nuk mund te quhet, ky qe krenohet me vandalet e kukesit qe dogjen kabinat, ky eshte fytyra ku ka katandisur Pd-ja mjere pd-ja cfare ka brenda,,,,

 6. Vaslilesheli says:

  Muli vertet rralle ben shaka.por kur ben .ben.Shoku Zylo keshtu.
  Uf.si perseritet historia.S’rrime dot pa nje demke.as pa nje Sanco Panco

 7. xoni says:

  O bu bu, ku ka perfundu PD te ky qe o komplet RRK…

 8. rexha 10 says:

  O MULOOOOOONUKE,NA THE NDONJE GJE TE MADHE.
  RAMA TE THA NE MESE TE PARLAMENTIT :SE KU E KENI GJETUR KETE KAFSHE?,NGA CPYLLE E KENI SJELLUR.??????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *