Lajmi për survejimin e Bashës, Noka dhe Paloka shkojnë në Polici për t’u ankuar

Një lajm i shpërndarë nga Lulzim Basha se po survejohet nga policia, ka vënë në lëvizje selinë blu.

Mbledhja e ditës së sotme me drejtuesit e Partisë Demokratike, ka ngarkuar dy deputetët Edi Paloka dhe Flamur Noka që të shkojnë për t’u ankuar në Polici.

Ata janë parë pranë komisariatit për të bërë kallëzimin në llogari të Bashës.

Në lajmin për survejim thuhet se monitorimi po bëhet nga koha kur “Babalja” bëri denoncimin publik për vëllain e ministrit Fatmir Xhafaj. (TemA)

4 komente në “Lajmi për survejimin e Bashës, Noka dhe Paloka shkojnë në Polici për t’u ankuar”

 1. Fatosi says:

  Plerat shqiptare nga frika per pislliqet qe kane bere
  Kushedi se cfare kane ndermend te bejne tjeter
  Jane dy ushtaret servil te Bashes tani, kan qene te baba Saliut me perpara

  Pika per te ashtuquajturen PD

 2. Haklajt po vijne says:

  Lyli eshte peshku i madh pas Sali karit
  Arrestini i tij e kari ne byçen e kofshe ngjiturit eshte i pashmangshem.
  Haklajt po vijne Xeni I sali karit
  Me i sigurte jeni ne burg

 3. "BOHOTINA" says:

  Çfare tjeter do shpikni e shpifni o te pa udhe. Ju plasi Babalia ne dore si tullumbace kalamajsh dhe tani duhet me pa tjeter te shpikni nje gje te re per kunder ministrit me te pergjegjshem Xhafa. Koken tuaj do hani…

 4. Gallatë Gojëliga says:

  O shokëni. Dëgjooooni e mbani vesh!.Sot po suverjohet i lartmadhnushmi i opozitës së “Babaaaalehales”. Kini kujdes. Kush i afrohet të lartpërmendurit do të arrestohet pa një e pa dy. Lejohen të afrohen brenda rrethit 360 gradë vetëm këta zonja e zotërinj: Muuonalisi, Graadaviçi, Vuoookshishiçi, nuk ka problem le të afrohet edhe Elmmmmazniqi, sepse sapo ka deklaruar që dëshiron të iki në ameriki. Nga meshkujt lejohet ti afrohen vetëm salianjët (i vjetri dhe i riu), ai nockha, bëlbëzeni buzështrembër dhe pisqolliu (ai që e mban pisqollën prapa bythe). Kaq.
  Ta dini nëse ndodh ndonjë e padëgjuar dihet që të keqen ja kanë bërë këta, shoqëruesit e besuar. U harrua babalja dhe ai që nuk e njeh të janë, ose e njeh por që nuk don t’ja dëgjojë emërin.
  Gallatë e madhe apo jo? ? Hahaha ha ha
  Gallatë Gojëliga

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *