Qipro nderon këngëtaren Eleni Foureira: Jam krenare që ju përfaqësova

Këngëtarja me origjinë nga Fieri, Eleni Foureira është nderuar nga Qipro.

Presidenti i Republikës së Qipros, Nicos Anastasiades, ka pritur në takim artisten të cilën e ka dekoruar me “Çmim Mirënjohje”.

Në rrjetin social Instagram ajo poston këtë moment dhe shkruan:

“E nderuar nga vlerësimi që mu bë nga presidenti Nicos Anastasiades. Jam krenare që përfaqësova Qipron në Eurovizion

Këngëtarja me origjinë shqiptare rrembeu zemrat e publikut europian me performancën e saj në Eurovizion me këngën “Fuego”. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Qipro nderon këngëtaren Eleni Foureira: Jam krenare që ju përfaqësova”

 1. Spathiati says:

  Bravo Eleni. Mahmutet e albanistanit respektojne vetëm turkoshaket.
  Je yll!
  Varja trapin gabelave sunit

  1. Andrea says:

   E ke llafin per.greket mo???

  2. Shqiponja says:

   Meqe ke komunikim te mire me anataret e Agimit te Arte , sikur tja thoshe keto mendime per Fureiren nuk do ishte ide e keqe …….Atyre thuajua dhe jo ne , ate spathine fute ne byth ………

 2. petro says:

  Urime elenit fuerera dives shqiptare per cmimin e dhene.me kete rast deshiroj te permend fenomenin hak marrje qe behet ne shqiperi dhe qe publikohet aq turpshem nga disa televizione shqiptare te shitura te partia demokratike.PEr cfar arsye nuk po thone dy fjale te mira per elenin per suksesin e saje e per ta falenderuar per cmimin qe i jepet.p[or kur kapet nje shqiptar me droge jashte shtetit e qe nuk ka te beje fare me shqiperine .ulurijne e bertasin duke u perpjekur per te bere me pergjegjesi shqiperine.turp te kene se shqiptaret jane perhapur ne gjithe boten dhe ka nga ata qe dhe gabojne por qe ska te beje fare me shqiperine e keta mytebere bertasin vetem se ata jane shqiptare.

 3. Bekimi nga Peja says:

  Spathiati, po ti lali çfarë te keqe ke?!
  Ore lale martohu apo zë ndonjë dashnore se nga s’paqimi e ke 😂😂.

  1. Ana says:

   Spathiati eshte martuar me Janullatosin

 4. Nicolini says:

  ki spathiati eshte ai fshatari cobanovllahos i divorcum nga fshatrat e larget te lushnjes…hahahaha e ka nga inferiorizmi i varferi ..kom ni gru me 6 kalamoj tja japim ,,do ndryshoje mavria e ka menjen ke turkoshaket e te sunitet ..ZOTI e rujt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *