FOTOT: Olivia e “djeg” në festën e beqarisë

Ajo ka kaluar tërë javën duke festuar fetën e beqarisë para martesës me Alex Bowen.

Dhe Olivia Buckland nuk mund ta mbante gëzimin dhe entuziazmin e saj ditën e mërkurë, derisa po festonte ditën e fundit të beqarisë në Mykonos.

Ylli 24 vjeçar dukej tejet seksi në bikini njëpjesësh të bardhë, në të cilin shkruan se do të bëhet nuse. (TemA)

 

 

1 komente në “FOTOT: Olivia e “djeg” në festën e beqarisë”

  1. karderri says:

    24 vjeçe !?!?
    Qeka e perdorur shume

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *