FOTOT: Olivia e “djeg” në festën e beqarisë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo ka kaluar tërë javën duke festuar fetën e beqarisë para martesës me Alex Bowen.

Dhe Olivia Buckland nuk mund ta mbante gëzimin dhe entuziazmin e saj ditën e mërkurë, derisa po festonte ditën e fundit të beqarisë në Mykonos.

Ylli 24 vjeçar dukej tejet seksi në bikini njëpjesësh të bardhë, në të cilin shkruan se do të bëhet nuse. (TemA)

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT: Olivia e “djeg” në festën e beqarisë”

  1. karderri says:

    24 vjeçe !?!?
    Qeka e perdorur shume

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *