VIDEO: Momenti tronditës, burrit i shpërthen telefoni në çantë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Disa pasagjerë në një autobus në Kinën juglindore ishin dëshmitarë të një incidenti të tmerrshëm javën e kaluar kur një karikues telefoni i njërit prej pasagjerëve shpërtheu në çantën e tij.

Pasagjeri gjendej në një autobus në Guangdong të mërkurën e kaluar, kur çanta e tij shpërtheu përpara tij.

Ai menjëherë hodhi çantën në dysheme dhe zjarri u shua disa sekonda më vonë.

Ai mbijetoi incidentin i palënduar. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *