Edi Paloka apel shqiptarëve: Çfarë Esat Pashe, hapni sytë sa s’është vonë. Rama i lidhur me rusët

Edi Paloka ka bërë një status në rrjetin social Facebook, ku akuzon kryeministrin Edi Rama si të lidhur me rusët.

Nëkryetari i Partisë Demokratike thotë se shefi i qeverisë po i jep naftën shqiptare, firmës ruso-serbe të Vladimir Putin.

Deputeti demokrat shton se Rama po jep edhe detin për Greqinë.

Ndërkohë ai i bën thirrje shqiptarëve të hapin sytë sa nuk është vonë.

“I jep naften shqiptare, firmes ruso-serbe te Putinit ,pasi ka akuzuar PD si te lidhur me ruset dhe ju ka vene trarin me pagese kosovareve.

I jep detin me gjithe zonen naftembajtese Greqise , pasi ka eliminuar krejtesisht Gjykaten Kushtetuese (keshtu askush nuk e pengon zbatimin e marreveshjes qe ka bere).

Veteofrohet per te kthyer vendin ne nje kamp te madh refugjatesh nga Siria dhe Afrika nderkohe qe ka cuar refugjate 400 mije shqiptare.

Shqiperia eshte damkosur si ishulli i krimit ne Evrope , ky akuzon opoziten se pengon integrimin pasi ka mbrojtur Tahirin e vazhdon te mbaj Xhafajn minister te brendshem.

E nderkohe shqiptaret vazhdojne te vriten e vetevriten.

Cfare Hamzai ? Cfare Esat Pashe?

Ky eshte Edvin Rama.

Hapni syte sa nuk eshte vone , nga Prishtina ne Tirane”, nënvizon Paloka. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Edi Paloka apel shqiptarëve: Çfarë Esat Pashe, hapni sytë sa s’është vonë. Rama i lidhur me rusët”

 1. Endri says:

  Tha te jeth ti dhe luldhimi ne PD e thum te tjere thi ju hadhoje qe do votoheth.
  The kupton qe jeni kokrra e idioteve? Thi te votoj ty kur ti akoma ke ngel 2 vjeç.

 2. Illyria-Shqiperia says:

  Ore kur do zhduken keta shemtira thuthuqe, se na e shpifen! Po na bejne te urrejme Shqipen! Anti shqipetare!

 3. Lennard says:

  Rri mor Paloqe se te ka dale dhe ty emri si i lidhur me Ruset(Grantet Ruse) bashke me Lul-Hajnin.

 4. vlora.vlora says:

  O Cope idioti pse meresh me cfare ben Rama ,dhe s meresh me cfare do tu ofrosh ti shqipetareve ,thuthuq i qelbet

 5. bregdetari says:

  Paloooook! Nuk te degjon kush sepse po vazhdon te mashtrosh, ti interpretosh gjerat sipas oreksit politik te PD-se, Lulit dhe Saliut. Mos fol se genjeshtrat bien ere te keqe qe larg.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *