Rama publikon FOTOT e kullës: Fushëpamje fantastike mbi Parkun Kombëtar të Divjakës

Kryeministri Edi Rama i ka uruar një ditë të qetë që të gjithë shqiptarëve me disa pamje nga kulla në Divjakë, që mundëson fushëpamjet mbi Parkun Kombëtar.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me pamjet e KULLËS 360G që mundëson fushëpamjet më fantastike mbi Parkun Kombëtar të Divjakës, ju uroj një të dielë të bukur🌹”-shkruan Rama në facebook teksa poston foton e kullës. (TemA)

23 komente në “Rama publikon FOTOT e kullës: Fushëpamje fantastike mbi Parkun Kombëtar të Divjakës”

 1. sapa says:

  Me keto shkallet me siguri qe Rama krahason vetingun?????keshtu do ngjitet!!!!!!Sharlatan!!Do kemi lajme ne shtator?shqiptaret e njohin atdheun e tyre qe e keni marre peng ju dhe e keni sjelle deri aty sa te mos ju beje fare pershtypje bukuria e vendit te tyre!

  1. Tarrasi says:

   Ide “gjeniale” sopas Rames :
   Te presesh gjysmen e pyllit per te bere nje kulle qe te shikohet gjysma tjeter …

 2. Tropoja says:

  Kete trapin e gjate e ka lene mendja, ka ikur per lesh…. E shikoni me çfare merret dhe çfare hallesh ka Shqiperia e shkretë….

 3. BE 2025 says:

  U sa pamje te bukura dhe magjepse!
  U kry dhe Vetingu me ket rast!
  Erjon Brace spo e dalloj dot, do ta kene mbuluar pishat dhe pylli ose eshte ne kerkim te avioneve privat rrezuar ne reren e Divjakes

 4. Kamboxhjani says:

  eshte konsideruar mundesia qe ky gjigand derrase te funksionoj edhe si nje dordolec i madh qe te trembe gjallesat, te pakten te mimetizohej me gjelberimin,duke perdorur ndonje dredhke ose dicka te ngjashme

 5. Loran shehu says:

  Ahahahhaahhahaha kjo duhet te jet mrekullia e 8 po ikni monse lat nam

 6. Tefa says:

  Gjithmone keshtu e ke pare Shqiperine:Nga lart poshte dhe nga rehatia jote,duke harruar se je kryeminister per shumicen e popullit qe vuan per buken e gojes,padrejtesite e administrates tende te korruptuar dhe te pa afte se ti ua ke mbyllur gojen shqiptareve qe te ankohen e t’i degjoje njeri.
  Kaq shume reklame i ben vetes sa edhe SADAM Huseinit po te ishte gjalle do t’i vinte turp!
  Nuk kemi nevoje te degjojme mburrjet e tua dhe te Erion Veliajt,por punet tuaja.

 7. Lani says:

  Kujdes se mos i ve PD. me LSI. Flaken. Kujdes shume se qenka edhe drur i thate

 8. Ehuha says:

  Rama te mos na tregoje fotot e natyres por te jape llogari se pse ne 8 vitet e sundimit te tij nuk ka ftuar te huajt te investojne atje dhe ta kishin bere resortin turistik me te bukur ne Europe ku te vinin mijra turiste nga Aglia,Suedia,Norvegjia etj vende me pak diell.
  Por Divjaka do me pare rruge te gjera dhe nje aeroport turistik per carterat ne nje toke bosh te kripur pa fund.
  Po Sazanin pse e ke lene djell o mavri,se per 8 vjetet e tu do ishte bere nje Las Vegas qe do prodhonte flori me lopate.
  Por ti nuk je per keto pune ndaj duhet te shporresh sa me pare.

 9. Katerina die Große-Madona prej Sauku says:

  Kulla prej druni ku duhen te futen tan politikanet qe e shkatrrun ket vend dhe te DIGJEN te Gjalle
  duke fillu nga Berisha ,Fatmir Mediu,e me perfundu tek Monika,Likja ,Basha dhe tan plehnat e tjer.

 10. Arkitekti injorant says:

  Cili eshte ai “arkitekt” qe paska projektuar kete “kulle” si ndonje kulle prej rëre
  Uroj qe te mos ngjiten me shume se 10 njerez ne te njejten kohe sepse mund te rrezohen bashke me kullen. Eshte nje ndertim skandaloz qe do te vere ne rrezik jetet e njerezve.

  1. Gaforrja says:

   Pa frike mund te ngjitet plaka jote bashke me gjithe dobicet e saj (besoj do jene 500) dhe nuk ka per te ndodhur asgje

   1. Arkitekti injorant says:

    Si gaforre qe je, e di qe ecen me bythe(mbrapsh) por pse mendon po me bythe? Plasi syte ore i uruar dhe shikoji mire fotot. Aq te holla sa jane derrasat eshte parketi neper shtepi. As jane munduar qe ti bvene nje llak derrasave, duke e ditur qe afer detit lageshtia eshte shume e larte dhe ndikon ne jetegjatesine e derrases. Shiko mire se çfare hekuri te holle kane vendosur ne ballkonet. Ku eshte siguria ejetes se njerezve?
    Kur nuk merr vesh nga keto pune mos fut hundet kot, vend e pa vend, ore idiot.

    1. profesori says:

     Arkitekt leshi qenke dhe ti nuk shikon qe eshte me kolona betoni dhe e veshur me dru. Ca ben si specialst kot, shko bej ndonje mobilim banjo he te keqen

 11. says:

  Kemi male për prodhim të bombes h

 12. Genti says:

  A sa baukur a….Sikur aty ti fusesh brenda e ti lidhesh me zinxhir ca politikane hajdute e ca gjuqtare te korruptuar do ishte fantastike por me bukur do ishte sikur ne katet e fundit te lidhej Basha,,Mediu e ne maje Berisha qe kur ti vihej zjarri e te behej bubulak ne fund te digjte ate qe i shkaktoi kaq dhimbje ketij vendi qe mos ti mbetej as nami e as nishani.

 13. Durrsaku. says:

  ksaj duhet lene emrin,kulla kanabis rama.

 14. Kari-katuristi Kari-katuron 1 Kari-katurë Kara-kteristike says:

  Pas 1 viti:
  GLASAT DO TE BEHEN MULLAR 360º.

 15. Oi says:

  Hahaha, ky eshte kar burre…
  Imagjinoni Merkel te flase e beje foto per cdo meter kub cimento ne Gjermani… ky eshte kar me zile.. fare e ndyre … i biri babes se kuq.

 16. Thanasi qe ta plasi says:

  O perendi ne dore te kujt kemi rene. Ky sa vjen e behet me idiot. A ka ndonje pune per te bere ky?

 17. Ernest says:

  Ndertim me beton ne park Kombear (zone e mbrojtur)……..pfffffff

 18. Dash says:

  Kulla eshte nje kulle turistike jo keq dhe aq, po skuptoj konfuzionin e komenteve te tjera,,,shqiptaret duan babalen president…..rrofte babalja dhe DUMBABALISTET…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *