“F*ck you”, Trump i përgjigjet De Niros: Ke koeficient të ulët inteligjence, ke marrë shumë grushta në kokë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Presidenti amerikan, Donald Trump, i është kundërpërgjigjur aktorit Robert De Niro, pas sharjes që ky i fundit i drejtoi nga foltorja e Tony Awars.

Trump e quan De Niron një individ me koeficient të ulët inteligjence dhe një aktor që gjatë përvojës në filma ka marrë shumë grushta në kokë nga boksierë të vërtetë.

“Robert De Niro, një individ me koeficient të ulët inteligjence, ka marrë shumë goditje në kokë nga boksierë të vërtetë gjatë filmave të tij.

Ma merr mendja se ai nuk e kupton se ekonomia është në momentin më të mirë, me punësimin në nivelet më të larta dhe shumë kompani që i sjellin të ardhurat në vendin tonë. Zgjohu i grushtuar!”, shkroi ai në “Twitter”.

Trump gjeti kohën t’i përgjigjes De Niros pasi u kthye nga Singapori, ku zhvilloi takimin me liderin e Koresë së Veriut.

Aktori fitues i “Oscar”-it, i njohur për opozitën që i bën shpesh presidentit amerikan, mbajti një fjalim para turmës në ceremoninë e “Tony Awards” të dielën, ku tha: “Para së gjithash, dua të them f.ck Trump. Nuk ka më poshtë Trump-i, tani është f.ck Trump”. (TemA TV)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

27 komente në ““F*ck you”, Trump i përgjigjet De Niros: Ke koeficient të ulët inteligjence, ke marrë shumë grushta në kokë”

 1. kunji says:

  DENIRO ESHTE NJE GJGAND I PA VDEKSHEM, TRUMPI DO TE MBETET TRAP……

  1. Maelga says:

   Pikerisht ashtu.

   1. T.T says:

    You are an idiot,fuck you peace of shit.

  2. enter"" says:

   DENIRO ESHTE THJESH NJE KUKULL NE DUART E LIBERALEVE EKSTREMISTE QE JANE CMENDUR QE HUMBEN PUSHTETIN.

   FUCK YOU DENIRO

   1. Exit says:

    Te marrte muti shalet o enter se je njish fare

  3. Erjon says:

   Trump eshte njeriu me i fuqishem ne bote dhe nje bilioner kurse De Niro nje aktor qe ka marre fund qysh 20 vjet fllmi i fundit i bukur i tij ishte Casino …. Al Pacino ma i mite

   1. Deniro ka 200 milion euro pasuri o rrot kari. Na trego pak sa e ke rrogen ti o mjeshter.

   2. mik says:

    De Niro nuk merr fund kurre. Asht dhe mbetet elita e aktoreve me te medhenj te botes. Asht cilesuar disa here si aktori me i madh i botes ne kohen e tij.
    Kudo qe shkon ai neper bote, gazetat kryesore e konsiderojne lajm, e ti thu qe ka marr fund !!!

 2. ana says:

  Te dy trapa jane. Si Loli me Colin. Jane perfaqesuesit me shembullore te amerikaneve.

 3. fffff says:

  deniro eshte koqe! Shiko cfar gruaje ka marre!

 4. Dan says:

  Fuck De Niro…………….!!!!

 5. Teo says:

  Tramp milarder de Niro rrote ka

 6. Na myten karnat says:

  Ja dhe bolet shqiptare qe bojn tifozllik ca per Trump dhe ca per De Niron.
  Po per Kimin ca mendimi keni?
  Shifni mer trapa katunin tuj!

 7. mik says:

  Gjithsesi, gjithkush ka opinionin e vet , por ne propocion numerik, Roberto De Niro, asht ma i dashtun dhe ma i respektuar nga njerzit ne rang boteror se Donald Trump.

 8. NNP says:

  DE NIRO eshte truri e kultura kurse trampi eshte paraja e pushteti provizor

  1. enter"" says:

   Ca culture ka De Niro aman. Nje cope siciljani qe akoma I duket vetja I forte.

 9. Askushi says:

  A e dini qe di nero eshte me origjine Shqiptare?

  1. enter"" says:

   Po po, gjithe bota me origjine shqiptare eshte. hahahaha

   1. T.T says:

    De Niro,o loqe si puna jote o enter,po ti ke nje gje te vecant,

 10. XheJ eN Bi says:

  Tramp ( trapi ) i Amerikës ngjajnë si dy pika të bojës së zezë me trapin tonë S Berisha.
  Trapi Amerikës duhet të marrë shëmbull nga trapi Shqipërisë të përdorë ” dëshmitarin digital “.

 11. Laku says:

  De Niro eshte pall kari komplet.Po perdoret nga te majtet si pallosh qe eshte.Dy here eshte martuar me zezake,dhe i duket vetja i persekutuar.

 12. xho says:

  Ju atje ne ate vend to vogel qe nuk u pjerdh kush keni dashuri per Kim Ir Senin e dhe sidomos nipin e tij krimineldashur

 13. Elba says:

  De Niro eshte me fat.Ka lindur ne Amerike.Ne se do te guxonte tia thoshte Enverit tone,cfare mund t’i ndodhte?Nje zot do ta dinte.Hidh shqelma Z.De Niro,Jeta eshte e gjate.

 14. Amerika says:

  De Niro ka rrjedhur, dhe njerez si puna e tij mendojne se qendra e botes dhe vecanerisht e Amerikes eshte Hollywood.
  Per te qene eshte gjys shqipetar. E ka thene vete ne nje emision qe: my blood is half Sicilian half Albanian.

 15. Tony says:

  Robert de Niro paska marre fund, e tregoj qe paska rjedhur.

 16. Malo Kanina says:

  Si çdo aktor, edhe de Niros i është dashur gjithë jetën ” të bëjë sikur…”. Kjo është baza e arsyetimit të cdo aktori, e cila buron nga profesioni. Tërë jetën ai e ka kaluar duke luajtur role, duke bërë sikur është vrasës,politikan, revolucionar, drejtues korporate, mashtrues, vagabond, shofer, ministër, ushtarak madhor e ku di unë. Ky është profesioni i tij.
  Por de Niro besoj nuk duhet të harroj, që kurrë nuk mund ta bëjë të barabartë me një president fakti se mund të luaj rolin e një presidenti. Këtu qëndron ndryshimi. Tramp është president realisht, de Niro vetëm sa mund të bëjë sikur është president. Kaq është hapi i tij. Çdokush që mund ta krahasoj me një president, kushdo qoftë ky president, vetëm sa fyen vehten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *