FOTOT: 31 vjeçarja tregon format bombastike

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë format e saj bombastike.

Dhe këtë gjë Lauren Goodger e bëri teksa freskohej në një pishinë të martën.

E veshur me bikini të bardha 31 vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT: 31 vjeçarja tregon format bombastike”

  1. QANIU says:

    Hajde GOP hajde. Ta marsha t ligen ta marrsha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *