FOTOT: 31 vjeçarja tregon format bombastike

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë format e saj bombastike.

Dhe këtë gjë Lauren Goodger e bëri teksa freskohej në një pishinë të martën.

E veshur me bikini të bardha 31 vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

                 Loading...