FOTOT: Iggy Azalea shfaqet më seksi se kurrë, i vë “flakën” rrjeteve sociale

Iggy Azalea asnjëherë nuk ngurron që të ekspozojë trupin e saj dhe më këtë çmend shpesh herë fansat e saj në Instagram.

Ndërsa së fundmi reperja australiane ka pozuar nudo për Fashion Nova me të cilat i ka vënë “flakën” rrjeteve sociale.

28-vjeçarja ekspozoi format e saj mahnitëse teksa u sigurua të mbulojë me duar pjesët intime. (TemA)

                 Loading...