VIDEO/ Dy burra lënë nam: Zihen në rrugë, njëri përfundon lakuriq

Ky është momenti i çuditshëm kur një grindje në rrugë përfundon me një burrë të zhveshur lakuriq.

Në pamjet filmike do të shikoni dy burra që përleshen me njëri tjetrin, ku njëri prej tyre i heq rripin e pantallonave dhe i gris bluzen duke e lënë lakuriq burrin e gjatë.

Pasi disa çastesh grindjeje njeriu i zhveshur ikën në makinën e tij ndërsa tjetri i bën e ndjek nga pas.

Sherri i çuditshëm është  filmuar në Luton, Angli. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...