VIDEO: Sherr masiv mes shitësve të makinave, për një… klient

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Dy grup konkurrente shitësish të makinave në një panair të Kinës, janë përleshur fizikisht duke pësuar lëndime të shumta.

Ata kanë pasur mosmarrëveshje për një klient, të cilin të dy palët donin ta ftonin te veturat që i kishin në dispozicion.

Punonjës nga të dy grupet shkëmbyen grushte dhe shqelma, ndërsa disa përdorën edhe bombulat për shuarjen e zjarrit që në mënyrë të tillë sherri midis dy grupeve të ndalte. (TemA)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *